У мережі сильно висловилися про футболіста збірної Хорватії Домагоя Віду, який вибачився за відеозапис, на якому вимовляє "Слава Україні". Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України.
"Люди, вам не набридло створювати собі кумирів? Віда вибачився перед росіянами за свою "помилку", як і очікували. І українці знову в розчаруванні і депресії. А побачити справжніх своїх героїв - наче очі замилені. Якщо вам самим начхати на свою війну, на яку підтримку ззовні ви розраховуєте?", - запитав журналіст.
Він нагадав, як під час Балканської війни хорвати перемогли сербів за допомогою єдності, коли півкраїни пішло воювати в джинсах проти потужної сербської армії і перемогли.
"Просто бридко дивитись, коли шукають героїв назовні, тоді, коли наші, справжні, воїни захищають вас і гинуть, поки ви дивитесь футбол", - додав Цаплієнко.
Варто зауважити, що користувачі соцмереж залишилися небайдужими до слів журналіста.
"На мою думку, Віда вибачився і сказав це все, тому що дійсно не подумав, наскільки люто рашисти ненавидять всіх", "Ворог у нас сильний, а ми просто ще сильно наївні, тому і кумири розчаровують", "Всім зрозуміло, що хорвати, в першу чергу, думають про свої державні, спортивні і політичні інтереси", "Вибачився, не вибачився... яка різниця, що вже тепер змусили робити людину?", - написали в мережі.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...