
Я не міг обійти стороною тему СТБ, проте вирішив підійти до неї трошки нестандартно.
Як відомо, канал дозволив собі показати проект "Битва екстрасенсів", (російська версія), де гостями були терористи Донбасу. Це можна побачити на скріншоті допису волонтера Романа Сініцина.
Так - це квінтесенція зневаги до України та Українців, так, якщо виокремити з Українського суспільства певну категорію, це ще й зневага до вимушених переселенців, у яких оці от представники фауни як місцевої так і ні - відібрали малу Батьківщину.
Та я вже не перший рік кричу, що "НУ НЕВЖЕ НЕ ЯСНО, що якщо найрейтинговіші проекти каналу, а саме "Україна має талант", та "Х Фактор" веде дружина Мєдвєдчука - ясно для кого і на кого цей канал працює". Тим паче, нещодавно Марченко опублікувала відеозвернення в кращих традиціях російської пропаганди: "За мир, без войны" і т.д... Отаке от "можливо все!", що є девізом даного інформпаразита.
Не треба бути екстрасенсом, аби зрозуміти, що безумовно, за ТАКЕ порушення - штрафу мало, потрібно принаймні тимчасове позбавлення ліцензії, на час якого провести чистку кадрів, а головне Націоналізацію! Я розумію, що Петру Олексійовичу з "Плюсами" воювати азартніше, та тут на карту поставлено питання Національної Гідності!
Опублікував: Назар Приходько
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...