"Не виключено, що Путін вже на зустріч із Трампом приїде з яким-небудь варіантом договору", - російський політолог

Російський президент не втомлюється боротися за те, щоб Америка втомилася від України.

Путін дуже сподівається на зустріч із Трампом. Фото: Рейтерс.

"Імовірність більше 50% того, що зустріч двох президентів відбудеться. Все ж це потрібно Путіну, а якщо його запросив Трамп, значить, з якихось міркувань – і йому теж", - пише російський політолог Дмитро Орєшкін у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"Путіну важливо вийти з міжнародної ізоляції. Його стратегія була зрозуміла: Путін знав, на що йшов. Він розумів, що після деякого охолодження або ізоляції у зв'язку з історією анексії Криму та війни на Донбасі піде деяка система демонстрації обурення з боку Заходу. Однак Путін також розумів, що через якусь кількість років пил уляжеться, а Крим залишиться – логіка була приблизно така. І ось зараз наближається другий етап. Заходу потрібен російський ринок і ресурси, а також необхідно якось вибудовувати взаємодію з Путіним в політичному сенсі.

Інтерес Трампа, наприклад, стосується тих же ракет середньої дальності. Трамп навіть з лідером КНДР зустрічається, що взагалі-то правильно – діє в інтересах Америки. Так само і з Путіним. Їм є про що поговорити.

Спільність інтересів присутня. Трампу потрібно заручитися підтримкою Путіна в стратегічному конфлікті з Китаєм – там печуть ці ракети, а США це не подобається. Саме тому США і хотіли вийти з обмежувального договору про нерозповсюдження ракет середньої і меншої дальності. Американцям треба якось протистояти китайським діям, а заважає цьому договір з Росією – значить, потрібно якось домовлятися і з нею.

Важливою темою для Путіна є поділ зон інтересів – ось ця американська, а та російська. Путін не втомлюється боротися за те, щоб Америка втомилася від України. Щоб вирішила, мовляв, біс із нею, з цією Східною Європою – це зона інтересів Росії. Думаю, Трамп на це не піде, але Путін мислить приблизно в такому курсі. Всі негативні наслідки, пов'язані з кримською епопй-2014, вже реалізувалися у вигляді санкцій, ізоляції та падіння курсу рубля. Ну а тепер Путін сподівається, що все потихеньку почне відновлюватися. Будуть не теплі дружні стосунки, а щось типу ось такого взаємно-недовірливого нейтралітету – на більшу Путін поки не розраховує.

Чи можуть проміжні вибори в США перешкодити цьому процесу? Думаю, вони радше, і це природно, вплинуть на нього. Підтримка Трампа буде залежати від того, як він сам буде почуватися після цих виборів, а також, скільки голосів наберуть республіканці і якою буде їхня підтримка в тій частині політичного спектра, який обирається в регіонах.

До виборів зустріч не відбудеться. Ну а після ситуація буде зрозуміліша, а Путіну стане ясніше, як себе тримати – посилюється Трамп або послаблюється. Російський президент огляне і тоді обере якісь кроки.

Я не думаю, що на цій зустрічі президенти підпишуть якісь угоди. Зустрічі такого рівня, а тим більше в ситуації взаємної недовіри, зазвичай мають на меті радше особисте, статусне ознайомлення, або як у нас виражаються – звірку годинників, виклад своїх інтересів. А вже після – якщо зустріч більш-менш продуктивна в сенсі неформального спілкування – глави держав дають своїм урядам вказівку розробити комплекс відповідних договорів на підписання.

Не виключено, що Путін вже на зустріч приїде з яким-небудь варіантом договору, але навряд чи його підпишуть прямо там. Хоча з пропагандистської точки зору, це було б красиво. А може, і підпишуть – але що-небудь демонстративне, а не ключове".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Американцы послали Путину ответку", - Анти-Колорадос

вівторок, 20 серпень 2019, 20:15

Тепер Москва стала перед ситуацією, коли високотехнологічна промисловість США створює ракету-невидимку в тому плані, що вона тепер може перебувати в будь-якій відповідній пусковій установці, в будь-якій точці світу. "18 августа, на полигоне ВМФ США, ра...

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр