
"Оце 9-те травня для мене – як членство України в СНД. Ніколи не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму." Про це пише у своєму Facebook дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України, продовжуючи:
Зробили перший крок – заснували історично виправдану дату 8 травня – скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! В робочий день походів з георгіївськими стрічками не буде.
Далі читаємо путінські вказівки, тому не йдемо далі обігрування російських гасел. Що це за маразм – "Ніколи знову"??? Та прямо зараз, у цю хвилину, і невідомо як довго ще, і скільки ще життів це коштуватиме.
Чи ми тільки під диктовку Москви до скону з переможеним 70 років тому німецьким фашизмом боротимемось? Так, ні. Побавимось далі. Потішимо ворогів.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...