
"Оце 9-те травня для мене – як членство України в СНД. Ніколи не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму." Про це пише у своєму Facebook дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України, продовжуючи:
Зробили перший крок – заснували історично виправдану дату 8 травня – скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! В робочий день походів з георгіївськими стрічками не буде.
Далі читаємо путінські вказівки, тому не йдемо далі обігрування російських гасел. Що це за маразм – "Ніколи знову"??? Та прямо зараз, у цю хвилину, і невідомо як довго ще, і скільки ще життів це коштуватиме.
Чи ми тільки під диктовку Москви до скону з переможеним 70 років тому німецьким фашизмом боротимемось? Так, ні. Побавимось далі. Потішимо ворогів.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...