Не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму. Скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! - Яременко

Дипломат наголосив, що перший крок в Україні вже зробили - заснували історично виправдану дату 8 травня.

Ілюстрація:nr2.lt

"Оце 9-те травня для мене – як членство України в СНД. Ніколи не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму." Про це пише у своєму Facebook дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Зробили перший крок – заснували історично виправдану дату 8 травня – скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! В робочий день походів з георгіївськими стрічками не буде.

Далі читаємо путінські вказівки, тому не йдемо далі обігрування російських гасел. Що це за маразм – "Ніколи знову"??? Та прямо зараз, у цю хвилину, і невідомо як довго ще, і скільки ще життів це коштуватиме.

Чи ми тільки під диктовку Москви до скону з переможеним 70 років тому німецьким фашизмом боротимемось? Так, ні. Побавимось далі. Потішимо ворогів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

«росія втрачає близько 100 солдатів на день у битві за Бахмут», — аналітики Newsweek

субота, 10 грудень 2022, 10:25

Вважається, що десятки тисяч російських солдатів загинули у війні з Україною — цифра, яка, як очікується, впливатиме на країну протягом наступних десятиліть. Хоча точні цифри не підтверджені, вважається, що військові втрати росії вдвічі перевищують кіл...

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, - Бутусов

субота, 10 грудень 2022, 9:22

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, послугами якого користувались Янукович, Порошенко та Зеленський: Америка завдала удар по корупції, яку українці не здатні подолати самі. США вирішили подолати корупцію в судах України...