Не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму. Скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! - Яременко

Дипломат наголосив, що перший крок в Україні вже зробили - заснували історично виправдану дату 8 травня.

Ілюстрація:nr2.lt

"Оце 9-те травня для мене – як членство України в СНД. Ніколи не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму." Про це пише у своєму Facebook дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України, продовжуючи:

Зробили перший крок – заснували історично виправдану дату 8 травня – скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! В робочий день походів з георгіївськими стрічками не буде.

Далі читаємо путінські вказівки, тому не йдемо далі обігрування російських гасел. Що це за маразм – "Ніколи знову"??? Та прямо зараз, у цю хвилину, і невідомо як довго ще, і скільки ще життів це коштуватиме.

Чи ми тільки під диктовку Москви до скону з переможеним 70 років тому німецьким фашизмом боротимемось? Так, ні. Побавимось далі. Потішимо ворогів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дегенерати, котрі кричали, що їм шкода 40 російських активістів, які загинули в Одесі 2 травня, тепер радісно закликають убити всіх одеситів загалом", - Казанський

неділя, 24 вересень 2023, 0:30

"Співробітниця російської державної пропаганди Юлія Вітязєва, яка працює на каналі в Соловйова, заявила, що їй уже не потрібна Одеса, і закликала стерти її з лиця землі", - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти Ук...