
"Оце 9-те травня для мене – як членство України в СНД. Ніколи не вистачає українській владі ні волі, ні послідовності, ні розуму." Про це пише у своєму Facebook дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України, продовжуючи:
Зробили перший крок – заснували історично виправдану дату 8 травня – скасуйте к чортовій матері радянсько-путінську ідеологему 9 травня! В робочий день походів з георгіївськими стрічками не буде.
Далі читаємо путінські вказівки, тому не йдемо далі обігрування російських гасел. Що це за маразм – "Ніколи знову"??? Та прямо зараз, у цю хвилину, і невідомо як довго ще, і скільки ще життів це коштуватиме.
Чи ми тільки під диктовку Москви до скону з переможеним 70 років тому німецьким фашизмом боротимемось? Так, ні. Побавимось далі. Потішимо ворогів.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...