"Стаття 7 закону про правовий режим воєнного стану дуже однозначно стверджує, що цей стан припиняється після закінчення строку, на який його введено. Ніякого автоматичного продовження режиму воєнного стану не буває. Щоразу президенту потрібно звертатися до парламенту.
Так, вчора влада зробила все, щоб перетворити обговорення питання про воєнний стан на дешевий балаган. Але в підсумку ми переконалися, що навіть у нинішньому карикатурному вигляді парламент здатен виконувати роль балансу і противаг у державному управлінні.
Фейки про воєнний стан поширюються, щоб викликати паніку. Паніка – це ріст цін, дефіцит, заворушення. Це вже далеко за рамками політичної боротьби. Це напад на нашу державність і суспільство. Цього ми допустити не можемо.
Так, підстави для паніки створені самою українською владою, яка бреше і не вміє пояснити свої дії. Із владою ми розберемося на виборах. А ось втратити державу не маємо права. Боріться із фейками, викривайте тих, хто їх поширює".
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...
Журналіст-розслідувач Христо Грозєв заявив, що в столиці країни-агресора РФ Москві та в Санкт-Петербурзі з’явився «університет» із підготовки диверсантів від Головного розвідувального управління (ГРУ), передають Патріоти України. В інтерв'ю на YouTube-...