"Обмеження на в'їзд громадянам РФ запобігло провокаціям під час Об'єднавчого собору", - політолог

На думку політолога, такі провокації мали бути масштабними, тому РПЦ - це важливий інструмент зовнішньої політики Росії.

Сергій Таран. Фото: Zik.

Обмеження в'їзду громадян РФ запобігла вчиненню провокацій під час Об'єднавчого Собору. Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів політолог Сергій Таран, передають Патріоти України.

"Я думаю, що значною мірою спрацювало те, що ми зараз дуже уважно стежимо за тим всім, що відбувається і воєнний стан теж тут допоміг, тому що він зокрема запроваджував обмеження для в'їзду громадян Російської Федерації чоловічої статі. Я абсолютно не виключаю, що на час надання томосу, коли Росія всім розказувала, що тут будуть провокації і очевидно, що вони ці провокації готували. Ці провокації не відбулись саме тому. що не було кому їх робити", - заявив він.

На думку політолога, такі провокації мали бути масштабними, тому РПЦ - це важливий інструмент зовнішньої політики Росії. "Вся концепція "рускаго міра" трималася зокрема на ідеї, так званого, православ'я яке в російській інтерпретації мало асоціюватися лише з Росією. По суті, окрім ось цього православ'я в Російській Федерації нічого не залишилось такого, щоб дало їм можливість говорити про "рускій мір", - зауважив Таран.

Двоє вже під вартою: Депутати, коп та податківці з деокупованої Харківщини отримали підозри про державну зраду (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 14:00

Іще шістьох зрадників та колаборантів викрили на звільнених територіях Харківської області. Під час тимчасової окупації Харківської області вони добровільно приєдналися до росіян і допомагали їм розграбовувати регіон та переслідувати мешканців. Про це ...

Голові НБУ повідомили про підозру - САП

четвер, 6 жовтень 2022, 13:29

Голові Національного банку України Кирилу Шевченку повідомлено про підозру. Про це в Facebook повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, факти, викладені в повідомленні про підозру, не стос...