"Обмеження на в'їзд громадянам РФ запобігло провокаціям під час Об'єднавчого собору", - політолог

На думку політолога, такі провокації мали бути масштабними, тому РПЦ - це важливий інструмент зовнішньої політики Росії.

Сергій Таран. Фото: Zik.

Обмеження в'їзду громадян РФ запобігла вчиненню провокацій під час Об'єднавчого Собору. Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів політолог Сергій Таран, передають Патріоти України.

"Я думаю, що значною мірою спрацювало те, що ми зараз дуже уважно стежимо за тим всім, що відбувається і воєнний стан теж тут допоміг, тому що він зокрема запроваджував обмеження для в'їзду громадян Російської Федерації чоловічої статі. Я абсолютно не виключаю, що на час надання томосу, коли Росія всім розказувала, що тут будуть провокації і очевидно, що вони ці провокації готували. Ці провокації не відбулись саме тому. що не було кому їх робити", - заявив він.

На думку політолога, такі провокації мали бути масштабними, тому РПЦ - це важливий інструмент зовнішньої політики Росії. "Вся концепція "рускаго міра" трималася зокрема на ідеї, так званого, православ'я яке в російській інтерпретації мало асоціюватися лише з Росією. По суті, окрім ось цього православ'я в Російській Федерації нічого не залишилось такого, щоб дало їм можливість говорити про "рускій мір", - зауважив Таран.

Тримайтесь: На Міністерство оборони замість Полторака Зеленський готує Юрія Бутусова - журналіст

четвер, 23 травень 2019, 18:39

Новий президент впевнений, що журналісту вистачить відповідних знань та здібностей, раз він писав на військову тематику протягом останніх п'яти років. Журналіст Юрій Бутусов може стати новим міністром оборони України, повідомив український журналіст ...

Президент Зеленський зробив ляп, назвавши Велику Британію "старушкою": Посол в Україні Джудіт Гоф відповіла

четвер, 23 травень 2019, 18:08

Президенту треба звикати до свого високого статусу, і слідкувати за власним язиком. Як казав Парубій на інавгурації : "Було весело!". Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на iForum, дозволив собі недипломатичну фривольність, назвавши Вели...