"Обмеження на в'їзд громадянам РФ запобігло провокаціям під час Об'єднавчого собору", - політолог

На думку політолога, такі провокації мали бути масштабними, тому РПЦ - це важливий інструмент зовнішньої політики Росії.

Сергій Таран. Фото: Zik.

Обмеження в'їзду громадян РФ запобігла вчиненню провокацій під час Об'єднавчого Собору. Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів політолог Сергій Таран, передають Патріоти України.

"Я думаю, що значною мірою спрацювало те, що ми зараз дуже уважно стежимо за тим всім, що відбувається і воєнний стан теж тут допоміг, тому що він зокрема запроваджував обмеження для в'їзду громадян Російської Федерації чоловічої статі. Я абсолютно не виключаю, що на час надання томосу, коли Росія всім розказувала, що тут будуть провокації і очевидно, що вони ці провокації готували. Ці провокації не відбулись саме тому. що не було кому їх робити", - заявив він.

На думку політолога, такі провокації мали бути масштабними, тому РПЦ - це важливий інструмент зовнішньої політики Росії. "Вся концепція "рускаго міра" трималася зокрема на ідеї, так званого, православ'я яке в російській інтерпретації мало асоціюватися лише з Росією. По суті, окрім ось цього православ'я в Російській Федерації нічого не залишилось такого, щоб дало їм можливість говорити про "рускій мір", - зауважив Таран.

Пішла піна з рота: В академії під Санкт-Петербургом загадково загинули курсанти

вівторок, 28 березень 2023, 11:45

На навчальній базі Військової академії зв'язку імені Будьонного в місті Сертолово під Санкт-Петербургом загадково загинули троє курсантів. Перед смертю у них пішла піна з рота. Такою інформацією поділився Telegram-канал Baza, передають Патріоти України...

Що він курить? "РФ двічі рятувала США від розпаду": Патрушев відзначився "історичною" заявою

вівторок, 28 березень 2023, 11:28

Секретар Радбезу РФ Микола Патрушев відзначився новою заявою про США. Цього разу він заявив, що Росія "щонайменше двічі рятувала США від розпаду", передають Патріоти України. Як заявив Патрушев в інтерв'ю "Російській газеті", більше РФ нібито не буде д...