"Не забудемо і не пробачимо. На твою могилу буде плювати ціле покоління молоді, що любить свободу", - російський співак звернувся до топ-пропагандиста Путіна

Олексій Лебединський зізнався, що із задоволенням розбив би Володимиру Соловйову обличчя.

Олексій Лебединський. Фото: kino-teatr.ru.

Російський співак і композитор Олексій Лебединський, також відомий під сценічним ім'ям Професор Лебединський назвав відомого пропагандиста Кремля Володимира Соловйова "брехуном і зрадником". Звернення з'явилося на сторінці Лебединського в Facebook, передають Патріоти України.

"Журналісте" Володимире Соловйов! Я зізнаюся у тому, що хочу розбити тобі обличчя. Ти здивуєшся, але я входжу не тільки в ті 2 відсотки названого тобою "лайна", які виступають проти свавілля і корупції на моїй знівеченій владою батьківщині. Я входжу ще й у ті відсотки, які хочуть всесвітньо засудити і поставити до стінки таких, як ти, разом із бандитською владою", - написав він.

"Ти - ганебний брехун, зрадник свого народу і країни, ти калічиш свідомість мільйонів людей, ти - продажна пропагандистська тварюка", - наголосив Лебединський. Він додав, що Соловйов є "чистим злом", який хоче перетворити людей на слухняних безмозких рабів.

"І я впевнений, що на твою могилу буде плювати ціле покоління молоді, що любить свободу... Соловйов, ти - чисте зло. Ми всі бачимо. Ми чуємо. Не забудемо і не пробачимо. Знай", - написав Лебединський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не 2023-й: Відомий таролог назвала рік закінчення війни в Україні

вівторок, 31 січень 2023, 13:15

Таролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що повномасштабна війна в Україні може закінчитися тільки через два роки, передають Патріоти України. Як розповіла експерт на своєму YouTube-каналі, повне припинення війни може бути з 2025...

"У МВФ не чекають на рецесію в Європі. Схоже, її продовжують чекати лише Путін, Медведєв та їхні друзі", - Фурса

вівторок, 31 січень 2023, 13:02

"МВФ покращив прогноз динаміки світової економіки у 2023 році. Наразі Фонд очікує зростання на 2,9%. Раніше чекав 2,7%. Зміна начебто символічна. Але головне — динаміка. І те, що ці зміни впливають на настрої. А настрої впливають на інвестиційні рішенн...