"Не забудемо і не пробачимо. На твою могилу буде плювати ціле покоління молоді, що любить свободу", - російський співак звернувся до топ-пропагандиста Путіна

Олексій Лебединський зізнався, що із задоволенням розбив би Володимиру Соловйову обличчя.

Олексій Лебединський. Фото: kino-teatr.ru.

Російський співак і композитор Олексій Лебединський, також відомий під сценічним ім'ям Професор Лебединський назвав відомого пропагандиста Кремля Володимира Соловйова "брехуном і зрадником". Звернення з'явилося на сторінці Лебединського в Facebook, передають Патріоти України.

"Журналісте" Володимире Соловйов! Я зізнаюся у тому, що хочу розбити тобі обличчя. Ти здивуєшся, але я входжу не тільки в ті 2 відсотки названого тобою "лайна", які виступають проти свавілля і корупції на моїй знівеченій владою батьківщині. Я входжу ще й у ті відсотки, які хочуть всесвітньо засудити і поставити до стінки таких, як ти, разом із бандитською владою", - написав він.

"Ти - ганебний брехун, зрадник свого народу і країни, ти калічиш свідомість мільйонів людей, ти - продажна пропагандистська тварюка", - наголосив Лебединський. Він додав, що Соловйов є "чистим злом", який хоче перетворити людей на слухняних безмозких рабів.

"І я впевнений, що на твою могилу буде плювати ціле покоління молоді, що любить свободу... Соловйов, ти - чисте зло. Ми всі бачимо. Ми чуємо. Не забудемо і не пробачимо. Знай", - написав Лебединський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Міна уповільненої дії може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець": Ярош спрогнозував, що може розвалити Росію, й майбутнє після цього

четвер, 27 січень 2022, 1:00

На Росію в майбутньому чекає розпад, це не далека перспектива, стверджує радник головкому ЗСУ й екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України. В інтерв'ю Олесі Бацман командувач УДА сказав, що поговорив би про розпад РФ з її през...