"Не забудемо і не пробачимо. На твою могилу буде плювати ціле покоління молоді, що любить свободу", - російський співак звернувся до топ-пропагандиста Путіна

Олексій Лебединський зізнався, що із задоволенням розбив би Володимиру Соловйову обличчя.

Олексій Лебединський. Фото: kino-teatr.ru.

Російський співак і композитор Олексій Лебединський, також відомий під сценічним ім'ям Професор Лебединський назвав відомого пропагандиста Кремля Володимира Соловйова "брехуном і зрадником". Звернення з'явилося на сторінці Лебединського в Facebook, передають Патріоти України.

"Журналісте" Володимире Соловйов! Я зізнаюся у тому, що хочу розбити тобі обличчя. Ти здивуєшся, але я входжу не тільки в ті 2 відсотки названого тобою "лайна", які виступають проти свавілля і корупції на моїй знівеченій владою батьківщині. Я входжу ще й у ті відсотки, які хочуть всесвітньо засудити і поставити до стінки таких, як ти, разом із бандитською владою", - написав він.

"Ти - ганебний брехун, зрадник свого народу і країни, ти калічиш свідомість мільйонів людей, ти - продажна пропагандистська тварюка", - наголосив Лебединський. Він додав, що Соловйов є "чистим злом", який хоче перетворити людей на слухняних безмозких рабів.

"І я впевнений, що на твою могилу буде плювати ціле покоління молоді, що любить свободу... Соловйов, ти - чисте зло. Ми всі бачимо. Ми чуємо. Не забудемо і не пробачимо. Знай", - написав Лебединський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

середа, 6 липень 2022, 13:40

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України. Експерт вважає, що Путін не доживе до осе...

"Корупція на довідках? Чим небезпечна заборона чоловікам виїжджати за межі місця проживання", - експерт

середа, 6 липень 2022, 10:28

"Рішення про заборону чоловікам виїжджати за межі населеного пункту проживання наштовхує на дуже тяжкі роздуми. У такі моменти розумієш, що шлях військової технократії нам абсолютно не підходить. Замість ефективної моделі розвитку отримаємо поразку у п...