Не заздріть європейцям: Скільки років треба іспанцю, щоб накопичити гроші на житло

У різних регіонах країни цифра відрізняється. Так, мадридцям, щоб мати можливість купити квартиру, знадобиться 50 років.

Фото: infokava.comЖителям Іспанії потрібно в середньому 30 років, щоб накопичити на житло, йдеться в дослідженні, проведеному порталом персональних фінансів Kelisto, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зараз будь-який бажаючий придбати квартиру в іпотеку в Іспанії повинен внести суму, що сягає 23% її вартості. Ще 10 відсотків слід витратити на нотаріуса, реєстрацію та інші початкові витрати.

Середня вартість житла в Іспанії складає 161 тисячу євро, відповідно, щоб отримати кредит, громадянину країни на початку потрібно витратити приблизно 53 тисячі євро. При річній зарплаті в 16,5 тисячі євро і коефіцієнті заощаджень в 10 відсотків іспанцям в середньому доведеться збирати 32 року, щоб взяти іпотеку і купити квартиру.

Проте показник варіюється в залежності від регіону: якщо в Мадриді на покупку власного житла знадобиться 50 років, то в Ріохе на це піде 21 рік, а в Естремадура і Кастилії-Ла-Манча – по 20 років.

У 2018 році в Іспанії почнуть реалізацію державного житлового плану, який передбачає виділення допомоги в розмірі до 10,8 тисячі євро на придбання житла громадянам віком до 35 років. Кошти підуть на початкові витрати при покупці нерухомості. Сума також не повинна перевищувати 20 відсотків від вартості житла.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

середа, 6 липень 2022, 0:00

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з арм...

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...