Ненав'язливий сервіс: Одеситка 27 годин їхала у автобусі стоячи (фото)

​У жінки був квиток з вказаним в ньому місцем, проте водій не надав їй його.

18 серпня жінка виїхала з центрального автовокзалу Одеси у польський Вроцлав автобусом "Нова Каховка – Щецин". Як передають Патріоти України, про це у Facebook від імені користувача сомережі Oksana Oksana написав у спільноті "Посольство Одеси у Вроцлаві" Михайло Микитюк.

"Після реєстрації у водія автобуса почула, що треба займати вільні місця. А мене в квитку вказані місця. Заходжу в автобус, а там все зайнято. Я до водія, а він у відповідь: "Нічого, постоїте до Вроцлава"", - йдеться у дописі.

Жінка просила водія, щоб він надав їй місце згідно з квитком, але той ніяк на це не реагував. Судячи з опублікованих фото, не тільки Оксані "пощастило" їхати стоячі в тому автобусі.

Зазначимо, що згідно з даними сайту reis.ua, автобус з Одеси до Вроцлава їде понад 27 годин, а квиток коштує 1150 грн.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...