Неочікувано і шляхетно: Британець після теракту повернувся у ресторан, щоб сплатити рахунок

Річард Енджелл згодом оплатив рахунок і залишив чайові офіціантам.

Річард Енджелл«Персонал допомагав відвідувачам замість того, щоб допомогти собі. До того ж їжа була прекрасна», - пояснив свій вчинок чоловік, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Британський політичний активіст Річард Енджелл, який під час вечері в ресторані на лондонському ринку Боро став свідком теракту, на наступний день повернувся, щоб оплатити рахунок і залишити чайові офіціантам.

Він відпочивав з друзями в закладі Arabica Bar & Kitchen, коли до ринку під'їхали терористи в фургоні. За його словами, він побачив людей у крові на вулиці і почув стрілянину. В ресторані почалася паніка.

«Раптом ми зрозуміли, що охоронці спішно замикають двері, нам сказали нагнутися і прикритися. Люди лягали на підлогу, стукали по столах», — розповів Енджелл.

Він підкреслив, що поліцейські і медики прибули на місце «майже одразу і показали себе блискуче». За його словами, правоохоронці вже через кілька хвилин почали евакуацію людей з ринку і з розташованих навколо закладів, але складність полягала в тому, що багато хто в суботній вечір був добряче п'яним - декого навіть довелося виносити на руках.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...