"Нет никакой УПЦ МП. Есть Русская православная церковь. Она просто маскируется. Как зеленные человечки или отпускники", - Цимбалюк

12 жовтня Путін проводив засідання Радбезу і там вони міркували про становище Російської православної церкви в Україні. Ховатися перестали. Поняття "УПЦ МП" навіть не згадали.

Патріарх УПЦ МП Онуфрій та патріарх РПЦ Кирило. Ілюстрація:Радіо Свобода

"Нет никакой УПЦ МП. Есть Русская православная церковь." Про це у Facebook пише журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України, і продовжує:

Она просто маскируется. Как зеленные человечки или отпускники. И совсем недавно ёё выдали в Кремле. 12 октября Путин проводил заседание Совбеза и там они размышляли о положении Русской православной церкви в Украине. Прятаться перестали. Понятие "УПЦ МП" даже не упомянули.

Этот момент очень напоминает мне слова Путина - "мы никогда не скрывали" - когда он размышял о военной операции по захвату Крыма уже после аннексии.

В России только слова президента являются доказательством и с тех пор никто не прячется за "силы самообороны" и "купить в любом военторге" (кроме Александра Хуга).

Здесь ситуация аналогичная. Надо называть вещи своими именами: УПЦ МП именовать Русская православная церковь, а лучше и правильней Российская православная церковь. Дабы не путать верющих, агностиков и атеистов. Чтобы не перепутать подходы к раю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як я не пройшов співбесіду у Дмитра Павличка...

понеділок, 30 січень 2023, 10:57

Відверто. ЧОМУ ДМИТРО ПАВЛИЧКО ЗАБРАКУВАВ МОЮ ПЕРСОНУ НА ПОСТ ПЕРШОГО МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЇ…. Люди рівня Дмитра Павличка помирають раз на століття, тому що й народжуються такі раз на віку. І я теж маю що про нього сказати, хоч зустрічалися всього декільк...

Україні нададуть Wisent 1 MC для прориву мінних полів

понеділок, 30 січень 2023, 10:55

Німецька та британська компанія надасть Україні спецтехніку Wisent 1 MC для прориву мінних полів. Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) та Pearson Engineering оголосили, що отримали контракт на постачання спецтехніки Україні. Устаткування складати...