"Нет никакой УПЦ МП. Есть Русская православная церковь. Она просто маскируется. Как зеленные человечки или отпускники", - Цимбалюк

12 жовтня Путін проводив засідання Радбезу і там вони міркували про становище Російської православної церкви в Україні. Ховатися перестали. Поняття "УПЦ МП" навіть не згадали.

Патріарх УПЦ МП Онуфрій та патріарх РПЦ Кирило. Ілюстрація:Радіо Свобода

"Нет никакой УПЦ МП. Есть Русская православная церковь." Про це у Facebook пише журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України, і продовжує:

Она просто маскируется. Как зеленные человечки или отпускники. И совсем недавно ёё выдали в Кремле. 12 октября Путин проводил заседание Совбеза и там они размышляли о положении Русской православной церкви в Украине. Прятаться перестали. Понятие "УПЦ МП" даже не упомянули.

Этот момент очень напоминает мне слова Путина - "мы никогда не скрывали" - когда он размышял о военной операции по захвату Крыма уже после аннексии.

В России только слова президента являются доказательством и с тех пор никто не прячется за "силы самообороны" и "купить в любом военторге" (кроме Александра Хуга).

Здесь ситуация аналогичная. Надо называть вещи своими именами: УПЦ МП именовать Русская православная церковь, а лучше и правильней Российская православная церковь. Дабы не путать верющих, агностиков и атеистов. Чтобы не перепутать подходы к раю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.