"Нет никакой УПЦ МП. Есть Русская православная церковь. Она просто маскируется. Как зеленные человечки или отпускники", - Цимбалюк

12 жовтня Путін проводив засідання Радбезу і там вони міркували про становище Російської православної церкви в Україні. Ховатися перестали. Поняття "УПЦ МП" навіть не згадали.

Патріарх УПЦ МП Онуфрій та патріарх РПЦ Кирило. Ілюстрація:Радіо Свобода

"Нет никакой УПЦ МП. Есть Русская православная церковь." Про це у Facebook пише журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України, і продовжує:

Она просто маскируется. Как зеленные человечки или отпускники. И совсем недавно ёё выдали в Кремле. 12 октября Путин проводил заседание Совбеза и там они размышляли о положении Русской православной церкви в Украине. Прятаться перестали. Понятие "УПЦ МП" даже не упомянули.

Этот момент очень напоминает мне слова Путина - "мы никогда не скрывали" - когда он размышял о военной операции по захвату Крыма уже после аннексии.

В России только слова президента являются доказательством и с тех пор никто не прячется за "силы самообороны" и "купить в любом военторге" (кроме Александра Хуга).

Здесь ситуация аналогичная. Надо называть вещи своими именами: УПЦ МП именовать Русская православная церковь, а лучше и правильней Российская православная церковь. Дабы не путать верющих, агностиков и атеистов. Чтобы не перепутать подходы к раю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Черговий фейк від кремлеботів: Російські пропаганд*ни перебрехали історію з благородним вчинком 99-річного британського ветерана (фото, відео)

неділя, 31 травень 2020, 6:30

За ініціативи ветерана було зібрано 12 млн фунтів на допомогу медикам, які борються з пандемією коронавіруса. Блогер з ніком Проф. Преображенський, що вказав цю жахливу брехню пропагандистів, написав в Тwitter, що люди, які видали в ефір таку нісенітни...

Тепер тиснява буде на вході: Столичний метрополітен оприлюднив нововведення щодо соціальної дистанції

неділя, 31 травень 2020, 6:10

Після відновлення роботи Київського метрополітену кількість пасажирів у ньому зростає щодня в середньому на 100 тисяч людей. Із 1 червня в столичній підземці очікують збільшення пасажиропотоку. «Людей в метро стає більше. І ми готуємося до того, що на ...