"Нет смысла бороться. Терпите и привыкайте" - Казанський розповів, як донеччани реагують на "віджим" житла терористами

Журналіст опублікував листування у соцмережі, в якому одна з мешканок міста розповіла, що в її квартиру заселилися невідомі, а "влада республіки" ніяк на це не реагує.

Терористи "ДНР" "віджимають" у донеччан житло. Ілюстрація:http://news.bigmir.net/

Жителі окупованого Донецька радять один одному змиритися зі свавіллям з боку терористів, які відбирають нерухомість у її власників. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Денис Казанський, зазначають Патріоти України.

Він опублікував листування у співтоваристві "Взаємодопомога в Донецьку", в якій одна з мешканок міста розповіла, що в її квартиру заселилися невідомі, а "влада республіки" ніяк на це не реагує.

"Жители города жалуются друг другу на подвиги "освободителей", которые отжимают у мирных жителей дома и квартиры. "Нет смысла бороться. Терпите и привыкайте" – советуют бывалые дончане, тем, кто только недавно столкнулся с "защитниками". Ну а так все хорошо. Беспредела нет (с)", - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чим перед мною завинив Карл Маркс", - Горобець

вівторок, 19 лютий 2019, 19:24

З блокнота письменника. В одне з перших своїх відряджень у якості власкора газети «Сільські вісті» відправився я до Нової Ушиці, району на півдні Хмельницької області. Тієї пори, з літа 1981 року, в завершальну стадію вступала величезна операція тодішн...

"Генерал Картаполов заявил, что в Сирии происходит ни что иное, как продолжение войны "за ясли Господни", - російський журналіст

вівторок, 19 лютий 2019, 19:15

Організатори «Сирійського перелому» також щосили намагаються продемонструвати певний зв'язок між своїми заходами і Великою Вітчизняною війною. "Всего полгода прошло после назначения Андрея Картаполова начальником Главного военно-политического управлени...