Невмируща контрабанда: На Одещині прикордонники знайшли підводний спиртопровід

​Співробітники прикордонної служби Білгород-Дністровського загону в районі Кучурганського водосховища виявили шланг, діаметр якого складав 32 міліметри.

Як передають Патріоти України з посиланням на інформацію прес-служби Держприкордонслужби, зловмисники, скоріше за все, мали намір незаконним способом переміщувати спирт з Республіки Молдова до України. Окрім цього, співробітники додали, що трубопровід прокладався з Молдови у напрямку Дністровськ - Лиманське.

Окрім цього, прикордонники наголосили, що за даними працівників правоохоронних органів, встановлення цього трубопроводу відбулося недавно і його навіть не використовували, тому що шланг новий і порожній. Також у ньому не містилося характерного для спирту запаху.

«Закріплення трубопроводу на території Молдови було досить надійним, через це співробітники поліції, скориставшись прикордонним катером, здійснили демонтаж лише частини шланга - до лінії державного кордону. Протяжність віддаленої труби склала 540 метрів», - відзначили прикордонники. На даний час продовжується проведення заходів, спрямованих на встановлення осіб зловмисників, які мають відношення до незаконних дій.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...