Німеччина ставить питання про позбавлення Грузії безвізу з ЄС

На засіданні глав МВС у Брюсселі обговорять питання громадян Грузії, які порушують умови візової лібералізації.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

Брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у своєму Твіттері розповів про те, що Німеччина має намір підняти питання порушення громадянами Грузії умов безвізового режиму на раді ЄС, повідомляють Патріоти України.

"Німеччина підніме питання громадян Грузії, які порушують умови візової лібералізації з ЄС на засіданні глав МВС у Брюсселі 8 березня. Жодного рішення в рамках механізму призупинення безвізового режиму прийматися не буде" - написав він.

Крім того, за словами журналіста, президента Грузії під час його візиту до Брюсселя 8-10 березня попросять вжити зусиль для боротьби з порушеннями умов безвізового режиму. Безвізовий режим між Грузією та ЄС набув чинності 28 березня 2017 р. Європейський Союз залишив за собою право призупинять безвізовий режим за певних обставин. Такими обставинами названо збільшення числа нелегалів, необґрунтованих заяв про надання притулку, створення внутрішньої небезпеки громадянами цієї країни.

У січні дипломати ЄС обговорювали механізми призупинення безвізових режимів з третіми країнами і висловили занепокоєння щодо Грузії та Албанії, однак ризиків призупинення безвізу тоді не було.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...