"Тішуся, що побачив цих хлопців живими і, хоч не зовсім здоровими, та, - впевнений, - все буде добре! Лічені дні у шпиталю, а «Ведмідь» з «Паличем» вже рвуться на фронт. У Мар'їнку, до своїх." - пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України.
Різний вік, різний досвід за плечима. Але думають приблизно однаково. Питаю - може, додому, хлопці?
«Палич», командир роти: «Ні, підлікуюсь, і до Мар'їнки. Я ж обіцяв повернутися додому тільки з перемогою!»
«Ведмідь», стрілець АГС: «Добре, що там був я, а не інший».
В нього стріляли з РПГ. Вибух стався просто перед ним.
«Може, інший би десь не так став, і його б порвало, а мені, бач, лише трохи зіпсувало руку та подряпало обличчя».
В окопі у «Ведмедя» висіла іконка. Зачепившись за коріння, вона була єдиною світлою плямою на стіні сірого грунту. Холодного, як лід. Твердого, як каміння.
«В окопах всі моляться, тут атеїстів ніби немає», - сказав тоді «Ведмідь», вільно чи невільно повторивши відомий афоризм.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...