
Напередодні 9 травня в окупованому місті лунали вибухи в районі улюбленого місця бойовиків - парку імені Щербакова. Донеччани скаржаться, що щоденними репетиціями параду найманці довели їх до нервового зриву. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України.
""21-34 "Машзавод - салют пускают на востоке "
“Это не гром(( Сильный залп со стороны Щербакова”
“Они уже несколько дней подряд репетируют... Что б им так ...репетировало..."
Звуки розривів не припинилися і опівночі 8 травня. Вибухову хвилю чули в Ленінському районі, на Боссе, в Калінінському, Ворошиловському та Київському районах.

Рано вранці 9 травня місто струсонув потужний розрив:
"Заперевальная. Ого, окна вдавило. Одиночный бах. Надеюсь кто-то не доехал до парада”
“0-47 гупнуло хорошо так разок. Калиновка услышала”
“Лен.рик тоже услышал", - повідомляють донеччани.
Сепаратистські сайти не коментують постійні вибухи в межах міста.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...