Опубліковані знімки вбивць активістів Майдану (фото)
Власне розслідування веде британське видання

З'явилися фотографії снайперів, які розстрілювали Майдан, повідомляють Патріоти України з посиланням на британську Daily Beast. Саме ці люди могли розстрілювати активістів Революції Гідності у лютому 2014 року.
Нагадаємо, патріоти загинули від снайперських куль в шию та голову. Рани свідчили, що стріляли добре навчені, підготовлені снайпери.
Автор Джеймі Детмер запевняє, що всі фотографії зробили саме 20 лютого у внутрішньому дворі однієї з силових структур, яка займає семиповерхова будівля і розташована поблизу Майдану Незалежності.
Починаючи з 18 лютого 20140 року, в зіткненнях в центрі Києва постраждали 1528 осіб, загинули 103 учасника антиурядових протестів. 166 вважаються зниклими без вести. 75% убитих і поранених активістів Майдану отримали кульові поранення зі снайперських гвинтівок.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ...
. "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения".
. Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...