Ознаки високого IQ: Вчені перерахували характеристики розумної людини, деякі досить дивні

Одне з незвичайних відкриттів науковців - ознаки високого IQ, що криються у зовнішності чи звичках людини.

Науковці із різних країн світу не припиняють досліджувати людський мозок. Одне з незвичайних відкриттів - ознаки високого IQ, що криються у зовнішності чи звичках людини.

Самотність. Розумні люди більше полюбляють бути наодинці зі своїми думками та планами, ніж шумні компанії, пише портал "Zelv".

Читання. Книги змалечку роблять розумнішими. Впливають також ранні навички читання. Пізніше ці фактори формують кругозір людини.

Музика. Діти, які займаються вокалом або грають на клавішних інструментах, мають більш високий IQ, ніж ті що ходять до театрального гуртку.

Спорт. Люди, які обирають більш спокійне проведення часу або надають перевагу інтелектуальній праці мають більш високий IQ, ніж ті що займаються спортом.

Колір очей. Вважають, що люди зі світлими очима розумніші за темнооких.

Довжина пальця. Безіменний палець, що відрізняється незвичайною довжиною, вказує на здібності до математичного і просторового мислення. Такі люди заробляють більше.

Песимізм. Всі розумні люди - це песимісти, які здатні уявляти різні неприємні ситуації. Відповідно, вони більш готові до різних сценаріїв подій.

Нецензурні слова. Чим більше людина знає нецензурних слів, тим більший її словниковий запас, вважають науковці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це не має сенсу, тому що...": Луцький нардеп Палиця розповів, чому не ходить на засідання у Раду

вівторок, 30 квітень 2024, 14:00

Луцький депутат Ігор Палиця заявив, що не ходить на засідання у Раду, бо не хоче знаходитись під одним дахом з представниками колишньої ОПЗЖ. Про це повідомили журналісти Bihus.іnfo, передають Патріоти України. "У розпал війни сесійна зала Верховної Ра...

Про це, на жаль, досі не всім відомо, але без Сталіна не було б Другої світової війни, - журналіст

вівторок, 30 квітень 2024, 13:53

"Про це, на жаль, досі не всім відомо... 28 квітня 1939 року нацистський диктатор Адольф Гітлер заявив про денонсацію Польсько-Німецького договору про ненапад 1934 року. Стало зрозуміло, що Друга світова війна невідворотна", - пише журналіст Павло Бонд...