Канцлер Ангела Меркель напередодні заявляла, що у Китаї порушать також питання виконання Мінських домовленостей. Напередодні високопоставлений китайський дипломат заявив, що президент Росії буде гостем номер один на саміті Великої Двадцятки. Тим часом Путін дав зрозуміти, що має намір обговорювати геополітичні питання на саміті, всупереч бажанню Пекіна утримувати фокус переговорів суто на економіці та зміні клімату, передають Патріоти України із посиланням на Голос Америки.
За словами оглядачів, Пекін переконаний, що Росія повністю залежить від підтримки Китаю через її економічні проблеми. Тим часом Путін намагається збільшити коло впливу за допомогою зв’язків з Японією, яку Китай вважає конкурентом.
У п’ятницю Путін провів зустріч з главою японського уряду Шидзу Абе у російському місті Владивосток. Китайська газета Global Times повідомила: “Кроки Японії можна легко розглядати як геополітичний тиск на Китай через покращення відносин з Росією”. Нагадаємо, на саміті мала відбутись спільна зустріч Меркель, Олланда та Путіна, втім її в останній момент скасували, лідери проведуть лише двосторонні переговори. Але йтиметься саме про Україну.
Станом на травень 2025 року за даними Єдиного державного реєстру в Україні зафіксовано 1 654 адреси масових реєстрацій компаній. Загалом 180 тис. компаній зазначили свою юридичну адресу у таких місцях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням ...
Москва може використати майбутню зустріч у Стамбулі як димову завісу для імітації мирного процесу. Україна ж має бути готовою до сценарію, коли Кремль відправить на перемовини технічних представників, і не допустити гри за чужими правилами. Про це в ко...