Перекупники продають білети на бій Кличко-Джошуа за неймовірними цінами

Офіційні білети на бій між українцем Володимиром Кличком та британцем Ентоні Джошуа були розпродані ще у перший день свого виходу за лічені хвилини.

Кличко-Джошуа. Фото:dailymail.co.uk

Як повідомляє Stuff, на одному з відповідних онлайн-сервісів виставлені на продаж два квитки на бій Кличко - Джошуа вартістю по 63 тисячі доларів кожен, інформують Патріоти України.

Найдорожчі квитки на цей бій коштували 2,5 тисячі доларів за штуку, в разі вдалої перепродажу всього двох квитків спекулянти зможуть заробити собі понад 80 тисяч доларів. Нагадаємо, 9 квітня проведуть свої поєдинки українські боксери Ломаченко, Усик і Гвоздик.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов