Кличко відкрив свою "наливайку" в Києві і влаштував гламурну вечірку для зірок (фото)

Серед гостей опинилося багато зірок українського спорту: боксер Олександр Усик, футболіст, а нині головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, колишній воротар «Динамо» Олександр Шовковський.

Дизайн-готель Володимира Кличка у Києві. Фото: JetSetter.ua.

У Києві відбулося відкриття бару Володимира Кличка. Урочистий захід відвідали багато українських знаменитостей, передають Патріоти України.

Відомий боксер і брат мера Києва Володимир Кличко кілька років тому вклав свої гроші у дизайн-готель 11 Mirrors біля Національної опери. Його бізнес-партнером став київський девелопер Руслан Олексенко. З тих пір вони поступово розширюють свій проект. На цей раз на даху готелю з’явився ресторан-бар, створений в партнерстві з World Class. Його відкриття відбулося 14 листопада. «Першими гурманами, які оцінили фірмові мікси і колекцію представленого алкоголю, стали гості відкриття», – розповіли журналісти, що висвітлювали захід.

Серед гостей опинилося багато зірок українського спорту: боксер Олександр Усик, футболіст, а нині головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, колишній воротар «Динамо» Олександр Шовковський, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та інші. Крім того, захід відвідали колишній заступник мера Віталія Кличка, забудовник Ігор Ніконов, актор Віталій Борисюк та фешн-блогер Тіна Сизонова.

Один з гостей заходу розповів, що сам Кличко назвав цей бар «вишенькою на торті» свого спільного проекту з Олексенко. Примітно, що пафосне відкриття дорого бару брат мера Києва проводить в той час, як в столиці почастішали всілякі НП, на кшталт прориву труб з гарячою водою або обвалу мостів

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...