Перетворити Церкву Божу на храм Сатани: "Слава РПЦ, самой миролюбивой церкви самого миролюбивого народа на свете!", - блогер про те, як російські батюшки тренуються на вбивць (відео)

Згідно з прадавніми православними канонами, священнослужитель, котрий взяв до рук зброю, відсторонявся від богослужінь на декілька років.

Соціальні мережі розбурхав сюжет російського телеканалу "Зірка", в якому розповідається про військову підготовку православних священиків в Росії, зазначають Патріоти України.

Служити капеланами, оберігати души «овець Божих», причащати солдат та відспівувати загиблих, це не для них. Міноборони Росії збирає батюшок, котрі згідні зі зброєю в руках відстоювати «русский мир», вбиваючи тих, на кого Москва вкаже.

«Князь Владимир, чертыхаясь, рулит в море на доске», - прокомеетував московський журналіст Антон Красовський поширене ним відео.

Бог їм суддя. З іншого боку у фашистській державі з хворим суспільством і церква не може не зазнавати злодійського вливу. «Багато званих та мало обраних» сказано у Святому Письмі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: