Перший системний документ за два роки війни: Стратегічний оборонний бюлетень дозволить провести реальні структурні реформи в Міноборони, - Бутусов

Саме від ходу реалізації положень СОБ у 2016 році залежить обсяг фінансування країнами НАТО українських силових структур.

Міноборони України. Фото: 112.ua.

Уперше за два роки в Україні розроблено документ оборонного планування стратегічного рівня. Першою новацією була Військова доктрина-2015 - базовий рамковий документ. Але стратегічний оборонний бюлетень - це документ іншого масштабу - він містить зобов'язання українського керівництва щодо проведення структурних реформ. Про це в статті "Стратегічний оборонний бюлетень узгоджено - важливий день для військової реформи в Україні" пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

"Яке практичне значення стратегічного оборонного бюлетеня? Саме від ходу реалізації положень СОБ у 2016 році залежить обсяг фінансування країнами НАТО українських силових структур. Так, у бюджеті США на підтримку України передбачено до 500 мільйонів доларів. Але ці кошти будуть виділятися лише в міру реалізації стратегії, закладеної в СОБ. Сума чимала. Для порівняння - це приблизно вдвічі більше, ніж у бюджеті 2016 виділено на все Держоборонзамовлення. Аналогічно будуть приймати рішення уряди Канади, Нідерландів, інших країн, які хочуть зупинити путінську загрозу безпеці в Європі" , - зазначив журналіст.

"Уперше за два роки приймається документ оборонного планування, на базі якого можливе проведення реальних структурних реформ у Міноборони. Отже, від слів та імітації можна буде братися до справи. Країни НАТО по суті взяли на себе значну частину відповідальності за практичну підготовку стратегічного оборонного бюлетеня. Це демонструє глибоку зацікавленість Заходу в проведенні реформ сектора оборони та безпеки. Співчуття і стурбованість поступово змінюється більш глибокою залученістю НАТО в українську проблематику", - наголосив Бутусов.

"Розробка СОБ для Міноборони має стати першим кроком - за ним очікується розробка програм реалізації, створення контролюючої структури з моніторингу реформ. А також розробка аналогічних стратегій для МВС, Нацгвардії, СБУ, Держприкордонслужби, СЗР, ГУР МО", - резюмував журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дівчина дуже практична: обміняла Z-батька на Z-футболку від пропагандистів. З футболки хоч якась користь, - Голобуцький (фото)

середа, 17 квітень 2024, 0:00

"Кремлівська пропаганда знов почала вкидати анекдоти про "мальчіков в трусіках" - то полоненого "розіп'яли на іконі і залили хімією", то от "дочку змушували надсилати фото", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбу...

Віце-адмірал НАТО розповів про загрозу відразу мільярду людей через підводну "гібридну війну" - The Guardian

вівторок, 16 квітень 2024, 23:40

Майже мільярд людей у Європі, США та Канаді не можуть почуватися у безпеці через спроби Росії пошкодити численні слабкі місця підводної інфраструктури, зокрема морські вітряні електростанції, кабелі та трубопроводи. Про це пише The Guardian з посилання...