П'ять найкращих фільмів про Спасителя (відео)

Коли, як не на Великдень, дивитись ці сповнені драматизму та Божої любові стрічки.

Хресна хода. Фото: znaj.ua

Патріоти України пропонують на вибір читачам обрати фільм для вечірнього перегляду.

"Марія, мати Ісуса" - 1999

Телевізійна стрічка, яка розповідає про важливість у житті Ісуса його матері Марії. "Земне життя Ісуса Христа очима Матері його Марії", - слоган фільму. Головну роль у ньому виконав популярний сьогодні Крістіан Бейл.

"Євангеліє від Іоанна" - 2003

Канадо-британська драма режисера Філіпа Савілла про життя Христа, яке описує його учень Іоанн. Роль месії виконав шотландець Генрі Єн К'юсик.

"Бен-Гур" - 2016

Пригодницька кінодрама, в якій Ісус не є головним героєм, але також відіграє важливу роль. Стрічка розповідає історію юдея Бена-Гура, який одного разу зустрічає Сина Божего та знаходить віру.

"Страсті Христові" - 2004

Один з найвідоміших фільмів про Ісуса, в якому детально описуються останні 12 годин його життя. Стрічка режисера Мела Гібсона отримала три номінації на "Оскар".

"Воскресіння Христа" - 2016

Події фільму відбуваються у 33 році нашої ери. Римський трибун отримав завдання знайти зникле тіло розп'ятого напередодні єврея, який, судячи з чуток, воскрес. Головний герой знаходить в нього віру.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Для тех, кто не понимает, кто такие повстанцы. И кто не понимает, чем это все чревато для каждого из нас", - волонтер Донік

субота, 20 квітень 2019, 23:50

Для тех, кто не отбивает дупля, кто такие повстанцы. Это точно не кадровые военные другой страны. А голосовать конечно, может каждый как хочет. Только не нужно потом нам и заикаться о том, что вы националисты, что вам дорога память УПА, что для вас в п...

Напередодні виборів в Україну масово не пускають росіян

субота, 20 квітень 2019, 23:32

За останній тиждень через вибори в Україну не пустили понад 100 громадян Росії. Так, відповідаючи на питання, скільки іноземців не пропустили в Україну з 15 квітня і скільки з них громадян РФ, Слободян поінформував: "326 іноземців, з них 107 росіян". В...