П'ять найкращих фільмів про Спасителя (відео)

Коли, як не на Великдень, дивитись ці сповнені драматизму та Божої любові стрічки.

Хресна хода. Фото: znaj.ua

Патріоти України пропонують на вибір читачам обрати фільм для вечірнього перегляду.

"Марія, мати Ісуса" - 1999

Телевізійна стрічка, яка розповідає про важливість у житті Ісуса його матері Марії. "Земне життя Ісуса Христа очима Матері його Марії", - слоган фільму. Головну роль у ньому виконав популярний сьогодні Крістіан Бейл.

"Євангеліє від Іоанна" - 2003

Канадо-британська драма режисера Філіпа Савілла про життя Христа, яке описує його учень Іоанн. Роль месії виконав шотландець Генрі Єн К'юсик.

"Бен-Гур" - 2016

Пригодницька кінодрама, в якій Ісус не є головним героєм, але також відіграє важливу роль. Стрічка розповідає історію юдея Бена-Гура, який одного разу зустрічає Сина Божего та знаходить віру.

"Страсті Христові" - 2004

Один з найвідоміших фільмів про Ісуса, в якому детально описуються останні 12 годин його життя. Стрічка режисера Мела Гібсона отримала три номінації на "Оскар".

"Воскресіння Христа" - 2016

Події фільму відбуваються у 33 році нашої ери. Римський трибун отримав завдання знайти зникле тіло розп'ятого напередодні єврея, який, судячи з чуток, воскрес. Головний герой знаходить в нього віру.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Українську церкву розкололи Москва і КДБ", - Філарет (відео)

неділя, 20 січень 2019, 22:14

Священнослужитель розповів, як ледь не став патріархом Московським, про роль спецслужб у церкві та чому Онуфрій підписав прохання про українську автокефалію на початку Незалежності України. Російську церкву міг очолити українець. Більше того - навіть м...

Хіти тижня. "Коридор" на Крим і далі до Придністров'я: Американський генерал переконує, що Путін замислив повністю відрізати Україну від моря

неділя, 20 січень 2019, 22:00

З кожним днем спливають все нові факти того, яким варварським способом країна-агресор має намір вдарити по українській державі. Генерал Бен Ходжес, який є колишнім командиром армії Сполучених Штатів Америки в Європі, заявив, що провокація Москви з захо...