П'ять найкращих фільмів про Спасителя (відео)

Коли, як не на Великдень, дивитись ці сповнені драматизму та Божої любові стрічки.

Хресна хода. Фото: znaj.ua

Патріоти України пропонують на вибір читачам обрати фільм для вечірнього перегляду.

"Марія, мати Ісуса" - 1999

Телевізійна стрічка, яка розповідає про важливість у житті Ісуса його матері Марії. "Земне життя Ісуса Христа очима Матері його Марії", - слоган фільму. Головну роль у ньому виконав популярний сьогодні Крістіан Бейл.

"Євангеліє від Іоанна" - 2003

Канадо-британська драма режисера Філіпа Савілла про життя Христа, яке описує його учень Іоанн. Роль месії виконав шотландець Генрі Єн К'юсик.

"Бен-Гур" - 2016

Пригодницька кінодрама, в якій Ісус не є головним героєм, але також відіграє важливу роль. Стрічка розповідає історію юдея Бена-Гура, який одного разу зустрічає Сина Божего та знаходить віру.

"Страсті Христові" - 2004

Один з найвідоміших фільмів про Ісуса, в якому детально описуються останні 12 годин його життя. Стрічка режисера Мела Гібсона отримала три номінації на "Оскар".

"Воскресіння Христа" - 2016

Події фільму відбуваються у 33 році нашої ери. Римський трибун отримав завдання знайти зникле тіло розп'ятого напередодні єврея, який, судячи з чуток, воскрес. Головний герой знаходить в нього віру.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Самородок", військові таланти якого годі пояснити, або Що ще ви не знали про Нестора Махна

середа, 14 листопад 2018, 0:10

7 листопада виповниться 130 років від дня народження Нестора Махна. "Батько Махно" і махновці - одна зі значущих сторінок Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. На офіційному рівні цей ювілей не відзначається, адже в офіц...

"Всем хороша Беларусь для Кремля, если б не Лукашенко": Які чергові капості приготували для Бацьки у Путіна

вівторок, 13 листопад 2018, 22:52

Президент Білорусі заявив: "Ми в військово-політичному союзі з Росією, але без США ми, на жаль, не вирішимо жодне питання, в тому числі український конфлікт". "Рейтинг российской власти, по данным соцопросов, в последние месяцы резко упал и продолжает ...