Підприємливі американці роблять симпатичні годинники... з котячої шерсті! (фотофакт)

Адже господарі домашніх улюбленців так прив'язані до своїх тварин, що готові кинути свою роботу, лише б попестити їх і скласти компанію своїм улюбленцям.

Фото від infokava.comТепер ця мрія стала на крок досяжнішою, адже компанія молодих хлопців з США розробила дизайн годинників з ремінцем з шерсті вашого домашнього улюбленця, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Даний бренд під назвою Analog Watch Co заснований в Пенсільванії, раніше хлопці займалися дрібничками - сувенірами з різного матеріалу на подобі каменю, деревини, пробки від шампанського. А тепер і незвичайними годинниками з шерсті домашніх тварин.


І не треба мучити тварину, всього лише треба частіше розчісувати її вдома, назбирати близько ста грам шерсті і вислати хлопцям з Пенсільванії, а от вони вже її опрацюють, зваляють і за допомогою сучасних технологій зроблять спеціальне покриття, яке наноситься на шкіру ремінця і циферлат.
Обійдеться ця краса в 200 доларів .


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

С Белогоровкой ещё "не всё так однозначно" - Машовець

вівторок, 5 липень 2022, 12:08

На Северском направлении, как оказалось... с Белогоровкой ещё "не всё так однозначно". По крайней мере, судя по ряду сообщений, противнику так и не удалось её взять. Хотя его передовые подразделения и предприняли ряд атак от Лисичанского НПЗ и Золотар...

"Зараз тактика Кремля виглядає дешевими спробами залякування невідомими наслідками через жахливі рішення невідомих дуже злих осіб", - Голобуцький

понеділок, 4 липень 2022, 23:00

"Цікаво спостерігати за поступовим делегуванням Кремлем озвучування всілякої єресі нижче і нижче по вертикалі: від Путіна І Мєдвєдєва до Захарової, тоді Лукашенка і Скабєєвої. І погрози стають чимдалі менш розбірливими і більш абстрактними - в стилі ст...