"Плаваючи в морі, почув, як двоє чоловіків розмовляють між собою українською. Звернувся до них, але вони втекли. Напевно, депутати", - блогер

Однак зазвичай на відпочинку за кордоном не спілкуються між собою тільки росіяни. Вони вперти роблять вигляд, нібито "мы - не русские".

Росіян за кордоном можна легко впізнати здалеку. Фото: соцмережі.

"Декілька спостережень про іспанське узбережжя. Співвідношення туристів на пляжі приблизно таке: іспанців 30%, росіян 30%, французів 20, англічан 10%. Решта 10% поділили португальці, поляки, німці, укранці та інші", - пише продюсер Роман Муха на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Очевидно, що така кількість росіян через те, що Туреччина і Єгипет для них частково закрита. Росіяни помітно еволюціонували з часів Туреччини і Єгипту. Ніяких бійок, ніяких п'яних дебошів. Єдине, що не змінилось: це те, як вони насильницьки ведуть себе з дітьми.

На пляжі постійно чути крики "Дура, ты куда пашла?", "Хватит на мєня брызгать", "Куда ты с телефоном в море? Чьо вашше?", "Я сказала атвали ат меня!".

На набережній молода мамочка за руку витягує півторарічного малого з коляски, який вередує, притискає одною рукою до себе, а другою рукою лупасить по дупі і спині. Малий захлинається в істериці, народ в радіусі 50 м в шоці... Так вони з дитинства виховують ненависть і інші скрєпи.

Росіяни між собою не комунікують. Тільки в межах своєї компанії чи сім'ї. Дивно спостерігати, але вони навіть не вітаються з іншими співвітчизниками, не заводять знайомств і взагалі морозяться - типу вони не русскіє.

Зате проявився цікавий тренд з нашими: до нас декілька разів підходили і питали "О, ви з України?" Після чого зав'язувались хоч і не тривалі, але приємні дружні бесіди. Мова стала ознакою спільності і ідентифікації. Правда одного разу був курйозний випадок. Плаваючи в морі, я почув, як двоє чоловіків років по 50 розмовляють між собою українською. Я чемно привітався до них і сказав, що приємно чути рідну мову. Після чого вони переглянулись, перелякано побажали мені доброго дня і спішно відпливли. Мабуть, чиновники або депутати.))) Відразу видно, що їм є що ховати і чого боятись. В них напевно і сон не міцний)))".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вдарить чи не вдарить?" Чому немає паніки за сценарієм кремля.

неділя, 16 січень 2022, 19:07

Дуже багато говорять та пишуть зараз, що нема страху перед можливим російським вторгненням та, що плани Путіна щодо паніки серед українців не спрацювали. Хоча ще кілька років тому, а особливо 15-17 рік, любе загострення, навіть локальне, сприймалося з ...

"Что она несет?": Казанський відреагував на чергову заяву Захарової про Україну (відео)

неділя, 16 січень 2022, 18:59

На тлі погроз з боку Росії та стягування армійських підрозділів ЗС РФ на західний кордон риторика Москви щодо України дедалі посилюється. На цьому фоні відомий український журналіст та блогер Денис Казанський переглянув свіжий брифінг речника МЗС РФ Ма...