"Почему по имперской традиции приехавшие нас сразу одушевленности лишают?" - волонтер Донік

А почему так получается, что все иностранцы (за редчайшим исключением), приехавшие к нам, в ответ на критику и вопросы им задаваемые, называют украинцев ботами? Что из Грузии приезжают, причем не зависимо от фамилий, что из России. Вот как только вопрос не нравится, так сразу боты и обязательная привязка к дивану. Ну, порохоботами со старта все называют, то понятно. Это такой стандартный ярлык. Все оправдывает и объясняет.

Но почему боты? Ну что за х...рня? Живые люди, воюющие, думающие. Живут, работают. Фронту помогают. Нет же. Их сразу по какой-то имперской традиции стараются одушевленности лишить. Я не лезу в эти дела понаехавших, но их как почитаешь, то волосы шевелятся. Чего они добиваются? И шо характерно, никто их за ксенофобию не банит.

Опублікував: Роман Донік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Шантаж Москви: У РПЦ заявили, за яких умов відновлять відносини з Константинополем

вівторок, 23 жовтень 2018, 4:00

РПЦ вимагає відміни "антиканонічних" рішень. Про це в ефірі Громадського повідомив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент. На питання ведучого, як довго триватиме рішення Синоду РПЦ, тобто припинення євхарис...

"Севастополь юридично завжди був у складі Росії", - Путін виклав свою історичну концепцію

понеділок, 22 жовтень 2018, 23:59

На думку президента РФ Володимира Путіна, під час передання Криму з РРФСР до УРСР про Севастополь "просто забули", і місто весь час залишалося російським. Президент Росії Володимир Путін заявив, що Севастополь завжди юридично належав Росії. Про це глав...