"Почему в России начинается массовый психоз от упоминания слова "Украина"? Ведь "мы же братья", - Казанський

Якщо керуватися логікою, то росіяни мали би зрадіти, почувши згадку про українців, яких вони нібито вважають "братським народом".

Домагой Віда. Фото: соцмережі.

"Почему россияне, которые называют украинцев братским народом, исходят злобой от лозунга "Слава Украине"? Ну согласитесь, это же странно. Вот я считаю хорватов братским народом, и без проблем могу хоть десять раз сказать "Слава Хорватии". Мне не жалко. И если кто-то другой скажет то же самое - я только порадуюсь за хорватов", - пише журналіст Денис Казанський у своєму акаунті "Телеграм", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я также не имею ничего против, если кто-то скажет "Живе Беларусь" или "Вив ля Франс". Почему же в России начинается массовый психоз от упоминания слова "Украина"? Ведь "мы же братья"?))) Или нет?

На самом деле ответ очевиден - никто в России давно не верит в это лицемерное клише. Соцопросы показывают, что в России Украину считают врагом. И реакция на прославление Украины - лучше всего показывает истинное отношение россиян к нам. Это реакция не брата, а заклятого врага".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Українці за давньою традицією зрештою почнуть святкувати все одночасно - і Новий рік, і Різдво Христове, і Курбан-Байрам, і Песах, і… день фізкультурника", - історик про гучну ініціативу ОПУ

середа, 5 серпень 2020, 14:23

"Ініціатива Офісу президента України про надання державного статусу окремим релігійним святам, безумовно, містить раціональне зерно. І буде чудово, якщо, як кажуть автори ідеї, в Україні вдасться побудувати мультиконфесійне толерантне суспільство. Тому...

"Треба віддати гроші Суркісам. Нехай хоч в них будуть": Політолог розповів про "ортодоксального шарійця"

середа, 5 серпень 2020, 13:59

Думає, що у Зеленського є рахунки за кордоном. І його "піндоси" змушують співпрацювати з МВФ. "Шарійовщина, як вона є. Зустрів типового і агресивного представника конспірологічних теорій. Говорив з ним майже годину. Більше слухав, щоб зрозуміти цей тип...