Народні депутати одними із перших в країні зацікавилися криптовалютою, а деякі з них встигнули заробити на електронних грошах мільйони доларів. Однак у Раді є також і ті, хто новаціям у фінансовій галузі категорично не довіряє, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.
Ярослав Маркевич наголошує, що зараз можна вже майже все придбати за біткоїни. «Починаючи з піци та закінчуючи квартирою в Києві», - каже він. І зізнається, що йому цікаво мати у своїй власності криптовалюту. Олексій Мушак пишається тим, що став першим нардепом, який офіційно задекларував в себе біткоїни. «У мене 465 біткоїнів. Це трішки більше двох мільйонів доларів», - каже він. Грою називає крипто валюту Дмитро Білоцерківець, у якого на рахунку 398 біткоїнів. «Поки ти не закінчив грати у цю гру – в тебе нуль», - вважає він. А от Андрій Вадатурський зізнається, що в цю гру грати і не починав. «Я трохи застарів – усе злитками», - каже він.Тетяна Острікова також серед скептиків – популярність біткоїнів вона пояснює модою. «Продвинуті. Попереду всієї планети», - пояснює вона купівлю депутатами криптовалюти. «Ще в мене гіпотеза, що це спосіб легалізувати певні доходи, адже коли вони купували біткоїни, був курс один, а сьогодні це може складати вже мільйон доларів», - додає вона. Не вірить в інтернет-гроші й Олексій Скрипник. «Я купувати криптовалюту поки що не збираюся. Я не вірю в неї, вона дуже нестабільна», - пояснив він. Аналогічно вважає Олексій Гончаренко. «Біткоїни? Хай їм буде все гаразд – без мене», - каже він. Натомість Артур Палатний не проти обміняти звичайні гроші на віртуальні. «Я хочу написати заяву, щоб мені зарплату видавали в криптвалюті. Зараз це фешн», - пояснив він.
Як уже повідомлялося, Україна поступово наближається до визнання криптовалюти, а до Верховної Ради вже подано два законопроекти, які пропонують легалізувати біткоїни та навіть створити біржі віртуальних грошей. Однак про перспективи ухвалення цих документів говорити поки що зарано.
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...
Відомий волонтер РФ Олександр Іванов намагається заволодіти нерухомістю в тимчасово окупованому Маріуполі й інших непідконтрольних Україні містах нібито для потреб своєї волонтерської організації. Листування, які свідчать про махінації з нерухомістю та...