"Починаючи з піци та закінчуючи квартирою в Києві": Депутати розповіли, на що вони витрачають біткоїни (відео)

Парламентарі поділилися на тих, хто в захопленні від нового явища, і хто його не сприймає.

Фото: konkurent.in.ua.Народні депутати одними із перших в країні зацікавилися криптовалютою, а деякі з них встигнули заробити на електронних грошах мільйони доларів. Однак у Раді є також і ті, хто новаціям у фінансовій галузі категорично не довіряє, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Ярослав Маркевич наголошує, що зараз можна вже майже все придбати за біткоїни. «Починаючи з піци та закінчуючи квартирою в Києві», - каже він. І зізнається, що йому цікаво мати у своїй власності криптовалюту. Олексій Мушак пишається тим, що став першим нардепом, який офіційно задекларував в себе біткоїни. «У мене 465 біткоїнів. Це трішки більше двох мільйонів доларів», - каже він. Грою називає крипто валюту Дмитро Білоцерківець, у якого на рахунку 398 біткоїнів. «Поки ти не закінчив грати у цю гру – в тебе нуль», - вважає він. А от Андрій Вадатурський зізнається, що в цю гру грати і не починав. «Я трохи застарів – усе злитками», - каже він.Тетяна Острікова також серед скептиків – популярність біткоїнів вона пояснює модою. «Продвинуті. Попереду всієї планети», - пояснює вона купівлю депутатами криптовалюти. «Ще в мене гіпотеза, що це спосіб легалізувати певні доходи, адже коли вони купували біткоїни, був курс один, а сьогодні це може складати вже мільйон доларів», - додає вона. Не вірить в інтернет-гроші й Олексій Скрипник. «Я купувати криптовалюту поки що не збираюся. Я не вірю в неї, вона дуже нестабільна», - пояснив він. Аналогічно вважає Олексій Гончаренко. «Біткоїни? Хай їм буде все гаразд – без мене», - каже він. Натомість Артур Палатний не проти обміняти звичайні гроші на віртуальні. «Я хочу написати заяву, щоб мені зарплату видавали в криптвалюті. Зараз це фешн», - пояснив він.

Як уже повідомлялося, Україна поступово наближається до визнання криптовалюти, а до Верховної Ради вже подано два законопроекти, які пропонують легалізувати біткоїни та навіть створити біржі віртуальних грошей. Однак про перспективи ухвалення цих документів говорити поки що зарано.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...