"Похоже, главным публичным критиком Порошенко на этих выборах стал Гройсман. Между ними началось прямое противостояние" - Бутусов

Журналіст наголосив, що незважаючи на всі зусилля, президент не може домогтися відставки прем'єр-міністра.

Порошенко і Гройсман. Ілюстрація:argumentua.com

"Премьер-министр В. Гройсман обвинил структуры главка "К" СБУ, подконтрольные президенту Петру Порошенко, в подготовке провокаций против Кабмина! Выборы будут крайне интересными и конкурентными!" Про це у Facebook пише журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України, продовжуючи:

На заседании правительства Гройсман заявил: "Презираю тех, кто разрушает основу нашей экономики: кто крышует нелегальный бизнес, контрабанду, доступ товаров к украинским рынкам носят погоны и являются работниками правоохранительной системы. Я знаю, что вы обсуждаете мои слова, позиции и непреклонность. Знаю, что вы готовите провокации против премьер-министра и правительства".

Как известно, "борьбой с контрабандой" и ее "крышеванием" занимается одно из основных подразделений СБУ – главное управление "К".

М-да, похоже, главным публичным критиком Порошенко на этих выборах стал Гройсман. Несмотря на все усилия, президент не может добиться отставки премьер-министра, и между ними началось прямое противостояние.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Молдова на трьох: Майбутнє для України", - Портников

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:35

Після того, як проросійській Соціалістичній партії Молдови і опозиційній коаліції АСUM вдалося обрати нове керівництво парламенту і затвердити уряд країни, в республіці встановилося фактичне двовладдя. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портн...

За два роки видурив 80 млн. євро: Україна видала Франції короля шахраїв

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:19

В наш вік складних та сучасних технологій аферисту допомогла стара схема, про яку добре знають глядачі фільмів про Фантомаса. Французька прокуратура розслідує одну з найзухваліших і успішних афер XXI століття, яка нагадує серію старих комедій про Фанто...