Поки Кремль демонуструє фейкового робота Бориса: Китайці вже показали зворотній бік Місяця

Китайський місячний зонд Chang'e-4 передав на Землю перше фото темної сторони Місяця.

Китайський місячний зонд Chang'e-4 здійснив м'яку посадку на зворотньому боці Місяця і передав на Землю перше його фото. Про це інформує гонконгська South China Morning Post, інформують Патріоти України.

«М'яка посадка Chang'e-4 знаменує собою початок історичного дослідження місячного регіону, який ніколи не досліджувався», - йдеться в повідомленні.

Модуль, на якому знаходиться місяцехід, здійснив посадку біля південного полюса природного супутника Землі в четвер вранці. Китай став першою країною, яка здійснила це.

На апараті є набір інструментів, призначених для реєстрації і визначення геології регіону, а також обладнання для проведення біологічних експериментів. Наукові завдання Chang'e-4 включають астрономічні спостереження з використанням низькочастотного радіо; геодезичні дослідження місцевості і її форми; визначення мінерального складу і дрібної структури поверхні Місяця; вимір нейтронного випромінювання і нейтральних атомів з метою вивчення навколишнього середовища на зворотному боці Місяця, так званому темному боці.

Китай планує запустити космічний апарат під назвою Chang'e 5 до 2020 року. Chang'e 5 включатиме місячний апарат та ровер, який може повернутися на Землю після збору зразків і проведення місячних обстежень.Крім того, передбачається, що в апараті в герметичному контейнері будуть вирощуватися овочі та квіти. Крім китайського, на апараті встановлено обладнання, розроблене вченими з Нідерландів, Німеччини, Швеції та Саудівської Аравії.

Зонд був запущений за допомогою ракети-носія Chang Zheng-3B 8 грудня і вийшов на місячну орбіту через чотири дні. Як зазначається, дотепер усі апарати відправлялися лише на ближню сторону, оскільки там простіше встановити й підтримувати прямий радіозв'язок із Землею.

Як пише видання, успіх місії Chang'e-4 ознаменує завершення другого етапу Китайської програми дослідження Місяця, третій і завершальний етап якої передбачає запуск космічного корабля, що повертається, під назвою Chang'e-5 до 2020 року.
Китай почав розробляти власну програму вивчення супутника Землі 1998 року. Перший апарат було запущено на навколоземну орбіту в жовтні 2007 року.
Як відомо, Чаньє (Chang'e) - богиня Місяця в китайській міфології.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ближній бій у забудові: Українські військові дали відсіч російським диверсантам (відео)

четвер, 3 квітень 2025, 14:06

Аеророзвідники 425-го окремого штурмового полку ЗСУ вступили в ближній бій із російською диверсійно-розвідувальною групою, яка проникла в український тил на Покровському напрямку. Метою диверсантів було знищення операторів БПЛА, зазначають Патріоти Укр...

"Нанотехнології" в дії: В Бєлгородській області багатоповерхівки захищають від дронів... сітками (фото)

четвер, 3 квітень 2025, 13:54

У місті Шебекіно Бєлгородської області Росії багатоповерхівки захищають від дронів сітками. Відповідне фото опублікували у місцевих соцмережах, передають Патріоти України.