"Збільшення мінімальної з/п та нерівномірні виплати із держбюджету призвели до курсових коливань у 2017 році і були одним із чинників інфляції. Також свій вклад у інфляцію зробила мілітаризація економіки, а от кон’юнктура зовнішніх ринків поки була на боці України", - пише фінансовий аналітик Віталій Шапран у статті для видання "Обозреватель", передають Патріоти України, та продовжує:
"Щодо росту валюти. В порівнянні з істерикою на початку 2017 року долар навіть впав, зростання євро дійсно відбулось, але тому, що євро торгується до долару на світових ринках зараз дорожче, ніж на початку року. Думаю, це явище тимчасове.
Мене дуже турбує накопичена Мінфіном ліквідність і чи здатна вона буде піти в економіку, чи знову піде на валютний ринок як рік тому. Якщо девальвація і буде, то вона буде відбуватись у невеликому коридорі 25-29 грн за долар. Звісно при поганому сценарії курс може перетнути відмітку 30 грн за долар. Але будемо сподіватись, що цього не станеться.
Якою динаміка по цінах на продукти буде восени? Думаю, ціни будуть зростати. Україна - експортер продуктів, і тому ціни внутрішнього ринку не можуть бути менше світових тривалий час. Слідом за м’ясом та овочами у ціні піднімуться крупи, фрукти, консерви і т.д. По різним товарним групам у 2017 році буде різний ціновий стрибок. В середньому ціни піднімуться на 10-15%".
Президент США Дональд Трамп, вірогідно, має гіперактивну дислексію. Це могло б пояснити, як сформувався і розвинувся його характер після досягнення дорослого віку. Про це йдеться у статті Divergents Magazine, передають Патріоти України. Гіперактивна ди...
Український комік, актор, учасник комік-трупи "Маски" Олександр Постоленко дізнався, що маскувальні сітки, які плетуть для військових, використовують у якості "стелі" у тилових штабах. Про це він написав у Facebook, поділившись відповідним фото, переда...