Вдень, коли світить сонце, коефіцієнт корисної дії таких панелей підвищується незначно, зате енергія непоглощенного фотоелементами сонячного світла зберігається всередині люмінофора і переробляється вночі.
"Вночі збережена енергія виділяється одноколірним видимим випромінюванням, яке поглинає абсорбент і передає у вигляді електрики. Таким чином, інноваційні сонячні батареї можуть працювати не тільки вдень, але і вночі", - сказав один з головних конструкторів інноваційних сонячних батарей професор Тан Цюньвэй.
"В темний час доби ефективність перетворення сонячної енергії в електрику на нових сонячних панелях становить 25% і більше, і в такому режимі батареї можуть працювати кілька годин", - додав Цюньвэй.
У Європі викрили російську шпигунську мережу, яка охоплювала п'ять країн. Шпигуни країни-агресора працювали в Греції, Кіпрі, Болгарії, Чорногорії та Литві. Шпигунську мережу викрили грецькі та литовські спецслужби. Про це повідомляє видання Kathimerini...
Сили оборони України 7 травня 2025 року здійснили дуже продуктивний наліт по воєнним підприємствам міста Тула, залишені без прикриття ППО через парад Побєдобєсія у Москві. Так було знищкно новий цех підприємства «Щегловский вал», де виготовляють «Панци...