Вдень, коли світить сонце, коефіцієнт корисної дії таких панелей підвищується незначно, зате енергія непоглощенного фотоелементами сонячного світла зберігається всередині люмінофора і переробляється вночі.
"Вночі збережена енергія виділяється одноколірним видимим випромінюванням, яке поглинає абсорбент і передає у вигляді електрики. Таким чином, інноваційні сонячні батареї можуть працювати не тільки вдень, але і вночі", - сказав один з головних конструкторів інноваційних сонячних батарей професор Тан Цюньвэй.
"В темний час доби ефективність перетворення сонячної енергії в електрику на нових сонячних панелях становить 25% і більше, і в такому режимі батареї можуть працювати кілька годин", - додав Цюньвэй.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...