Професор Лебединський - Ксенії Собчак: "Отличная работа на развал Украины, поздравляю!"

Російський музикант відреагував на висловлювання Собчак стосовно заборони російських соцмереж в Україні.

Фото: Ютуб

Російський музикант Олексій Лебединський звернувся до Ксенії Собчак через її висловлювання про заборону російських соцмереж в Україні, повідомляють Патріоти України.

Далі - текст мовою оригіналу:

"Очень мило, "оппозиционер" Собчак, что сказать...

Подорвать доверие и уважение к президенту Украины - это как раз именно то, что надо сейчас Украине, находящейся в состоянии войны и слабой экономики, подленько толкнуть в спину страну, которой и так очень тяжело идти.

Выразить свое товарищеское мнение по какому-нибудь поводу - это совсем другое, нежели попытка мерзким тоном оскорбить президента страны, объединив в едином порыве возмущения всю тупую вышивату, завязнувшую в подконтрольных кремлем сетях и ждущую прихода "путина-ясноесолнышко". Отличная работа на развал Украины, поздравляю! Яркий такой мазочек получился, лохам понравится, но очень уж вонючий и нездоровый на вид для любого врача. Теперь встань рядом с путей, где-нибудь в четвертом ряду за спиной, ты заслужила".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...

"Лєнка Бєрєжная знов рве тєльняшку на зморшкуватих грудях", - політтехнолог Голобуцький

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:00

"Лєнка Бєрєжная знов рве тєльняшку на зморшкуватих грудях: Шостий апеляційний адмінсуд скасував заборону на проспект Бандери і викидання з назв імен Суворова й Кутузова", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук",...