Про це написала російська правозахисниця Олена Васильєва в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Керченський міст завалиться, швидше за все, цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там - розлом земної кори, дна як такого немає, це мул. Як ці платформи там закріпляють - не зрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці", - зазначила Васильєва.
Вона наголосила, що амплітуда коливання становить там до 20 см у рік.
"Тобто в цьому місці переміщення кори, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною - порушення міжнародних норм. Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааги, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати", - підсумувала Васильєва.

У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...