Про це написала російська правозахисниця Олена Васильєва в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Керченський міст завалиться, швидше за все, цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там - розлом земної кори, дна як такого немає, це мул. Як ці платформи там закріпляють - не зрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці", - зазначила Васильєва.
Вона наголосила, що амплітуда коливання становить там до 20 см у рік.
"Тобто в цьому місці переміщення кори, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною - порушення міжнародних норм. Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааги, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати", - підсумувала Васильєва.

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...