Про це написала російська правозахисниця Олена Васильєва в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Керченський міст завалиться, швидше за все, цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там - розлом земної кори, дна як такого немає, це мул. Як ці платформи там закріпляють - не зрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці", - зазначила Васильєва.
Вона наголосила, що амплітуда коливання становить там до 20 см у рік.
"Тобто в цьому місці переміщення кори, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною - порушення міжнародних норм. Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааги, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати", - підсумувала Васильєва.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...