Про це написала російська правозахисниця Олена Васильєва в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Керченський міст завалиться, швидше за все, цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там - розлом земної кори, дна як такого немає, це мул. Як ці платформи там закріпляють - не зрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці", - зазначила Васильєва.
Вона наголосила, що амплітуда коливання становить там до 20 см у рік.
"Тобто в цьому місці переміщення кори, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною - порушення міжнародних норм. Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааги, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати", - підсумувала Васильєва.

Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...