Про це написала російська правозахисниця Олена Васильєва в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Керченський міст завалиться, швидше за все, цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там - розлом земної кори, дна як такого немає, це мул. Як ці платформи там закріпляють - не зрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці", - зазначила Васильєва.
Вона наголосила, що амплітуда коливання становить там до 20 см у рік.
"Тобто в цьому місці переміщення кори, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною - порушення міжнародних норм. Я знаю, що коли міст побудують, від України піде позов до Гааги, до суду з морського права. І міст доведеться розбирати", - підсумувала Васильєва.

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...