"Протесты во Франции сопровождаются погромом супермаркетов. Чистый стиль "ДНР", - Мирослав Гай

В Україні був не грабіж, а народна пожежа, горнило революції.
Протести в Парижі. Фото: Рейтерс.

"Во Франции революция титушек. Они грабят магазины, жгут машины. Майдан жег только врагов и атакующие мирный протест БТР. Мы даже титушек, после обезвреживания, приводили на сцену и отпускали и отдавали ментам", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Майдан не грабил магазины. Все магазины в районе Майдана остались целы, единицы сгорели в боях. Когда Янукович и ко навезли титушни из регионов и рф, то Майдановцы проводили патрули и рейды безопасности для остановки преступлений. Мы были первой, новой полицией.

После Майдана Автодозор вышел с Гаи на патрулирование дорог. Полный контроль.

Протесты во Франции сопровождаются погромом супермаркетов. Чистый стиль "ДНР".

Я рад, что украинцы являются примером грамотного и цивилизованного протеста. Хотя и зажгли мы улицу по настоящему. В Украине был не грабеж, а народный пожар, горнило революции".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку противник продовжує атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ - Машовець

середа, 4 жовтень 2023, 1:45

1. На Токмацькому напрямку командування противника продовжує свої спроби атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ І я розумію чому, адже цілком очевидно, що якщо воно спробує зупинити ці атаки - "неприємності" у смузі оборони його 42-...

"Долар вкотре зробив росіянам боляче", - Невзоров

середа, 4 жовтень 2023, 0:30

"Долар для Росії - як дзеркало Агріппи Неттесгеймського. Воно (за легендою алхіміків) - "бачило" справжній стан обличчя крізь шари макіяжу, гриму та будь-які маски", - пише російський публіцист Олександр Невзоров на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"...