"Протесты во Франции сопровождаются погромом супермаркетов. Чистый стиль "ДНР", - Мирослав Гай

В Україні був не грабіж, а народна пожежа, горнило революції.
Протести в Парижі. Фото: Рейтерс.

"Во Франции революция титушек. Они грабят магазины, жгут машины. Майдан жег только врагов и атакующие мирный протест БТР. Мы даже титушек, после обезвреживания, приводили на сцену и отпускали и отдавали ментам", - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Майдан не грабил магазины. Все магазины в районе Майдана остались целы, единицы сгорели в боях. Когда Янукович и ко навезли титушни из регионов и рф, то Майдановцы проводили патрули и рейды безопасности для остановки преступлений. Мы были первой, новой полицией.

После Майдана Автодозор вышел с Гаи на патрулирование дорог. Полный контроль.

Протесты во Франции сопровождаются погромом супермаркетов. Чистый стиль "ДНР".

Я рад, что украинцы являются примером грамотного и цивилизованного протеста. Хотя и зажгли мы улицу по настоящему. В Украине был не грабеж, а народный пожар, горнило революции".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Заявили про біду у ЗСУ на півдні. Катастрофічні втрати і мінна пастка. Сирського підставляють - Снєгирьов

понеділок, 22 липень 2024, 0:10

В чому причина невдалого контрнаступу ЗСУ у 2023 році? Наступальні операції проводились паралельно з обороною Бахмута? Чи забезпечили армію усім необхідним? Поради партнерів щодо контрнаступу були далекими від реалій? Для чого насправді озвучили втрати...

Чому Україна єдина у світі у 19-21 сторіччях армія, яка не воює дивізіями та корпусами - Бутусов

неділя, 21 липень 2024, 23:22

Чому Україна єдина у світі у 19-21 сторіччях армія, яка не воює дивізіями та корпусами та чому генерали ухиляються від відповідальності? Основна проблема війни - визначення відповідальності командирів усіх рівнів за результат, тобто за знищення ворога,...