Висилання зі США 35 російських дипломатів - це плювок глави держави Барака Обами в бік президента РФ Володимира Путіна, який показує, що у Вашингтоні, як і раніше продовжують ставитися до Росії як до маловпливової "регіональної державі", яка не заслуговує того, щоб вживати проти неї якісь серйозні заходи. Таку думку російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой висловив в колонці на сайті агентства Newsader, інформують Патріоти України.
"Более того, они сознательно блокируются: до сих пор Украине не поставляется летальное оружие. Киев лишен даже возможности приобретать его где-то на стороне. При Обаме мы видели сдерживание Киева в гораздо большей степени, чем сдерживание Москвы. У Конгресса другое мнение на этот счет, поэтому не исключаю, что вскоре мы увидим более эффективную внешнюю политику Америки", - зазначив він.
За словами Борового, заява обраного президента США Дональда Трампа, що він визнав факт кібератак з боку Росії, показує, що він погодився "розділити заклопотаність національної розвідки".
"Авторитет Трампа подорван, о чем уже заявил один из законодателей. Теперь ему придется заниматься восстановлением авторитета. Однако эта слабость может стать его силой: она заставит действовать, а не просто делать заявления, как это было с Обамой.
Безусловно, Трамп сейчас ослаблен, но это и хорошо: в ситуации равносильных ветвей власти нельзя говорить о том, что Соединённые Штаты ослаблены. Можно лишь говорить о том, что сместился центр тяжести — от президента к парламенту", - зазначив він.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...