
Президент Росії Володимир Путін свої відносини з усіма очільниками США починає з теплих та дружніх зустрічей. Таку думку висловив політолог Петро Олещук у своєму Facebook, передають Патріоти України.
"Путін в якості президента РФ "пережив" не одного президента США. І з усіма він починав просто чудово. З Бушем проводив дуже часті особисті зустрічі. З Обамою – "перезавантажував" відносини. Не дивно, що з Трампом буде все те саме", – написав Олещук.
Він зазначив, що будь-який президент США буде починати спілкування з президентом РФ з того, що є певні проблеми у відносинах, і їх треба вирішувати.
"І буде дуже здивований, коли почує повне розуміння з боку візаві. Це його дуже обнадіє. Далі будуть наступні зустрічі, спілкування, узгодження деталей," – вважає Олещук.
Втім , за словами політолога, через деякий час американський лідер зрозуміє, що цей "щирий хлопець" просто тягне час та намагається усіх водити за ніс.
"Але там, може, відбудуться нові вибори, і вже новий лідер буде вирішувати відносини з Путіним. Так або інакше, серед лідерів світових держав ніхто у кріслі не сидить довше, ніж господар Кремля", – підсумував Олещук.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...