Путін в якості президента РФ з усіма президентами США починав просто чудово. З Трампом буде все те саме, - політолог

Петро Олещук наголосив, що серед лідерів світових держав ніхто у кріслі не сидить довше, ніж господар Кремля.

Трамп і Путін у Гамбурзі. Фото:https://ukranews.com

Президент Росії Володимир Путін свої відносини з усіма очільниками США починає з теплих та дружніх зустрічей. Таку думку висловив політолог Петро Олещук у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Путін в якості президента РФ "пережив" не одного президента США. І з усіма він починав просто чудово. З Бушем проводив дуже часті особисті зустрічі. З Обамою – "перезавантажував" відносини. Не дивно, що з Трампом буде все те саме", – написав Олещук.

Він зазначив, що будь-який президент США буде починати спілкування з президентом РФ з того, що є певні проблеми у відносинах, і їх треба вирішувати.

"І буде дуже здивований, коли почує повне розуміння з боку візаві. Це його дуже обнадіє. Далі будуть наступні зустрічі, спілкування, узгодження деталей," – вважає Олещук.

Втім , за словами політолога, через деякий час американський лідер зрозуміє, що цей "щирий хлопець" просто тягне час та намагається усіх водити за ніс.

"Але там, може, відбудуться нові вибори, і вже новий лідер буде вирішувати відносини з Путіним. Так або інакше, серед лідерів світових держав ніхто у кріслі не сидить довше, ніж господар Кремля", – підсумував Олещук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Польський фермер на своєму полі знайшов незвичайний скарб (фото)

четвер, 2 квітень 2020, 8:50

Для варварських племен це була величезна сума. Вона дорівнювала зарплаті римського легіонера за шість років. У Польщі знайшли скарб вагою близько 5,5 кг, що складається з майже 1800 срібних монет, який вважається одним з найбільших скарбів римського пе...

Кличко заявив про готовність переобладнати в госпіталі київські виставкові центри

четвер, 2 квітень 2020, 8:24

В даний час в інфекційних відділеннях столиці підготовлено близько 500 ліжок. Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в разі погіршення ситуації з поширенням коронавірусу в столиці під госпіталі будуть переобладнані виставкові центри. Про це Кличко заявив...