Путин не понимает своей гэбэшной башкой значение слов "национальные интересы США"​, поэтому будет выведен из игры и элиминирован - Рабінович

Дії президента Росії Путіна проти національних інтересів США вже призвели до того, що він оголошений одним з головних ворогів США, вважає фінансист.

Слава Рабінович. Фото:Антикор

Є одна велика проблема, яку Путін не розуміє і не може оцінити свою гебешною головою. Ця проблема - значення слів "національні інтереси США" для тих людей, які обираються в інститути американської державної влади. Тепер стають зрозумілими всі фази путінського втручання в інститути американської демократії і державного устрою США. Про це пише російський політолог і фінансист Слава Рабінович у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Він зазначив, що президент США Барак Обама вже після російської агресії проти Грузії неодноразово висловлював своє невтішну думку про Путіна, тому у того є персональна вендета проти президента США.

"Также Путин полагает, что это Хиллари Клинтон, в то время госсекретарь США, организовала в Москве массовые демонстрации 2011-2012 гг. Полагая, что Клинтон будет избрана президентом США с вероятностью в 99%, Путин решил провести ряд спецопераций, в т.ч. в области российского государственного кибертерроризма, направленного против США, чтобы попытаться дискредитировать процесс американских выборов и подорвать доверие американских граждан к этому институту – институту свободных, честных и демократических выборов. Тому самому институту, который был целенаправленно разрушен Путиным в России", - вважає блогер .

На думку Рабіновича, в разі перемоги Клінтон Путін сподівався, що велика кількість американських громадян вважатимуть її перемогу нелегітимною, щоб була можливість "посіяти хаос по всій Америці". Він додав, що перемога Дональда Трампа стала величезною несподіванкою особисто для Путіна і його оточення, однак це вигідно Кремлю.

"Но есть одна большая проблема, которую Путин не понимает и не может оценить своей гэбэшной башкой. Эта проблема – значение слов "национальные интересы США" для тех людей, которые избираются в институты американской государственной власти – для президента США, для Конгресса, Сената и Верховного Суда", - підкреслив він.

Блогер розповів, що як людина, що має американське громадянство, 30 років вивчав, як в США захищають свої національні інтереси і реагують на подібні виклики.

"Путин не понимает и не может понять, что такие его действия против национальных интересов США уже привели к тому, что он объявлен одним из главных врагов США и будет выведен из игры. Будет элиминирован. Его слишком "крутые" действия против самых базовых национальных интересов США не подразумевают иного сценария", - упевнений він.

Рабінович зазначив, що американська розвідка оприлюднила доповідь про втручання Росії в президентські вибори в США, в організації якого безпосередньо звинувачує Путіна.

"Мой 30-летний опыт изучения принципа защиты "национальных интересов США" говорит о том, что решение о ликвидации Путина принято и будет приведено в исполнение. Многие возразят – мол, США ничего не могли поделать с "Империей Зла" на протяжении долгих десятилетий. Во-первых, "Империя Зла" уже не та: "вставания с колен" сами знаете, не получилось… Во-вторых, во времена СССР т.н. "советские элиты" не имели интересов на Западе, а сейчас имеют, причем самые для них главные. В-третьих, эра Интернета ускоряет время", - підкреслив він.

Блогер додав, що для Трампа в цій ситуації є лише два варіанти.

"Или Трамп будет действовать согласно национальным интересам США, как они сейчас понимаются двумя другими ветвями американской государственной власти, или импичмент – это самое хорошее, что ждет Трампа. Ибо хуже импичмента бывает только импичмент и суд за государственную измену сразу после импичмента", - підсумував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тель-Авів запустить електробуси по спеціальній електродорозі з бездротовою зарядкою (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 7:10

Розробники побудували систему, яка заряджає електротранспорт під час руху. Проект розробив муніципалітет Тель-Авів-Яффо разом з компаніями ElectReon і Dan Bus Company. За словами авторів, програма фінансується як з приватних, так і з державних джерел, ...

"Плювок в обличчя киянам", - експерт про Закон про столицю від "слуг" (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 6:50

"Слуги народу" і Офіс президента чітко усвідомлюють, що вибори мера Києва вони програють. Законом про столицю "Слуги народу" намагаються узурпувати владу в місті. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив експерт Дмитро Співак, передають Патріоти Укра...