"Путин и его окружение не понимают, как функционирует западный демократический мир", - Рабінович впевнений, що гарант РФ до могили не дочекається зняття санкцій

Швидше за все, санкції не будуть з Росії зняті, поки Путін перебуває при владі, пояснив фінансист.

Надія Савченко. Фото:www.ukrinform.ua

Звільнення української льотчиці і народного депутата Надії Савченко ніяк не вплине на санкції Заходу проти Росії. Таку думку в прямому ефірі Обозревателя висловив російський економіст і блогер Слава Рабінович, інформують Патріоти України.

"Путін і його оточення не розуміють, як функціонує західний демократичний світ. Тому вони не розуміють, що потрібно для того, щоб санкції були зняті. І поки цього розуміння не буде, то санкції не будуть зняті. Швидше за все, вони не будуть з Росії зняті, поки Путін перебуває при владі", - заявив він.

Як вважає Рабінович, умовою звільнення Надії Савченко не було зняття санкцій, а торг ішов тільки з приводу того, на кого буде обмін.

"Що стосується звільнення Савченко, то світовій громадськості було відомо, що переговори ведуться, і що до кінця травня планували Савченко обміняти. Думаю, що, в основному, торг ішов про те, на кого її мінятимуть.

Спочатку Путін хотів отримати найбільший приз і обміняти Савченко на Віктора Бута і Костянтина Ярошенка, торговців зброєю та наркотиками. Вони відбувають тривале ув'язнення в США. Але він не міг зрозуміти, що це не предмет торгу", - зазначив Рабінович.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Отак буде горіти уся ваша країна": Окупанти пропонували викраденим українським дітям гроші за переїзд "до будь-якого російського міста"

субота, 15 червень 2024, 17:59

Росіяни промивають викраденим українським дітям мізки, запевняючи, що в Росії вони матимуть всі переваги, а також пропонують дітям по 100 тис. рублів за "переїзд в будь-яке російське місто". Про це йдеться у розслідуванні журналіста Тома Уотлінга з The...

Німці покажуть ЗРК, який міг би замінити Stinger і "Стрілу", – ЗМІ

субота, 15 червень 2024, 17:00

Німецька оборонна компанія FFG спільно із норвезькою корпорацією Kongsberg, що випускає комплекси NASAMS, планує показати свій зенітно-ракетний комплекс на базі бронемашини ACSV G5. Презентація відбудеться під час Eurosatory 2024. Про це пише Defence E...