Вони розробили новий "барометр", який оцінює, як країни в усьому світі адаптуються до різкого збільшення кількості людей похилого віку в суспільстві, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Independent.
Індекс складається з різних соціально-економічних показників, що відображають статус і добробут літніх людей в країні. До них відносяться продуктивність і взаємодію, добробут, справедливість, згуртованість і безпеку.
У складеному таким чином рейтингу Норвегія посіла перше місце, за нею йдуть Швеція, США, Нідерланди та Японія.
Відзначається, що Норвегія також очолила рейтинг найщасливіших країн світу, і стала третьою в списку кращих країн для життя жінок.
"Індекс демонструє, що Сполучені Штати - не зважаючи на загальні проблеми з нерівністю і соціальною згуртованістю - добре справляються з тим, щоб літні американці були фінансово забезпечені, продуктивні й зайняті", - зазначила Дана Голдман, доктор філософії, заслужений професор і директор кафедри в Центрі політики та економіки в галузі охорони здоров'я США.
"Індекс дає точний погляд на те, наскільки добре суспільство адаптується до проблеми старіння, - продовжила вона. - Використовуючи надійні й точні економічні й соціальні показники, цей інструмент дозволяє країнам більш широко розглядати як поточні умови, так і ймовірні майбутні демографічні реалії".
Після того, як президент України Володимир Зеленський опублікував у себе в соціальних мережах відео з громадянами Китаю, які опинилися в полоні ЗСУ, МЗС Китаю відповіло, що перевіряє заяви української сторони і що не підтримує участь своїх громадян "у ...
Колишній радник мера Маріуполя та керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко перерахував, хто зараз фактично керує окупованими територіями, передають Патріоти України. «По суті, це буде дві людини, з таких публічних, окрім керівників Федерально...