"Реформы, которые требует от нас МВФ, нужны не Западу - они нужны Украине", - Олег Пономар

Вчора ЗМІ з'явився повний текст Меморандуду з МВФ, в якому чітко прописаны всі умови отримання кредиту і подальшої співпраці.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.

Доброго ранку, друзі. Тиждень уже на екваторі. Середа. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

- Опубликован для всеобщего ознакомления Меморандум МВФ. Меморандум шикарный, как я и писал месяц назад, - всё четко, сроки, законы, маяки. И еще раз повторю, что реформы, которые требует от нас МВФ, нужны не Западу - они давно живут по этим законам. Эти законы и эти реформы (пенсионная, здравоохранения, НАБУ и антикоррупционные суды - борьба с коррупцией) нужны Украине. Также демонополизация - это есть создание условий для конкуренции. Поэтому - и разделение газовых услуг на доставку и потребление отдельно (3-ий энергопакет ЕС), и рынок электроэнергии, и свободный рынок земли и тд - это всё то, что давно есть и работает на Западе и то, что должно быть и у нас. Это законы здоровой неолигархической экономики.

- Ограничения снимаются далее:
НБУ позволил населению продажу валюты в эквиваленте до 150 тыс. грн день.

- Немного Витрины:
ЕC перечислил Украине EUR 600 млн второго транша макрофинансовой помощи.

Администрация морских портов Украины намерена в 2017-2018 г. направить 5,59 млрд грн на реконструкцию четырех портов.

Спасибо за поддержку. Отличного всем дня".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мертві бджоли не гудуть: Російські військові гинуть не лише від ЗСУ, а й від масового пияцтва, - ЗМІ

субота, 1 квітень 2023, 9:05

Стан військової дисципліни в російській армії від початку 2023 року свідчить про те, що в збройних силах процвітає пияцтво. Як стало відомо телеграм-каналу ВЧК-ОГПУ, кількість пригод, злочинів і випадків загибелі російських військових, пов’язаних із вж...

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута, - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...