Рекордний шмат бурштину знайдено на Рівненщині (фотофакт)

Фотографіями скарбу в 2,1 кілограма нелегальні буршитонокопачі поділилися у спільноті "Клондайк" в соціальній мережі Facebook.

Фото: Фейсбук

Основні запаси бурштину України зосереджені, насамперед, у лісах на території Рівненської, Житомирської та Волинської областей, нагадують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Екологи б'ють на сполох, адже внаслідок неконтрольованого видобутку бурштину там стрімко знищуються лісові насадження та надра, для відновлення яких знадобляться десятиліття.

Фотографії знахідки зібрали 29 лайків. Та допис не прокоментував ніхто. А найбільший в світі бурштин знайшли на індонезійській Суматрі. Його вага 50,4 кг.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чим займається насправді Юрій Швець: Американські розвідники викрили російського пропагандиста з КДБістським минулим

субота, 28 січень 2023, 13:43

Колишній офіцер Комітету державної безпеки СРСР Юрій Швець, який перебрався на постійне місце проживання у США, фактично підтримує російські спецслужби в агресії проти України. Розвідувальна спільнота викрила його у пропаганді, сполученій з тактикою КД...

Ввідомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...