Хтось на Печерську не дорахується грошенят? На Житомирщині після погоні затримали рекордну партію бурштину

Бурштин буде зберігатися у Нацбанку.
Вилучений на Житомирщині бурштин. Фото: соцмережі.

В Житомирській області поліцейський спецназ з погонею затримав автомобіль, в якому була рекордна партія нелегально видобутого бурштину. Далі його передадуть до Нацбанку на зберігання. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваковв Twitter, передають Патріоти України.

"Це партія нелегального бурштину, затримана зараз в Житомирській області - після поліцейської погоні. Рекордні більш ніж 2 тонни", - написав він.

Аваков не уточнив вартість конфіскованого каменю, однак зазначив, що бурштин буде зберігатися у Нацбанку. Також Аваков наголосив на необхідності створення закону, який регулював би видобуток бурштину.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...