Релакс із пацюками: У США відкрилося незвичайне кафе

У Сан-Франциско для туристів відкрився незвичайний заклад - Rat Cafe, в якому пропонують попити кави в компанії щурів.

Фото: fakty.ictv.ua

Вартість даної послуги $ 50. Ціна є високою, оскільки відвідувачі отримують унікальну можливість випити кави ніби в антисанітарних умовах, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Адже поки вони будуть сидіти за чашкою кави в пристойному бістро, навколо них будуть бігати щури. Зазначається, що дане кафе буде працювати тільки кілька днів на рік. Всі тварини взяті з розплідника, і будь-якого вподобаного щура відвідувач зможе забрати з собою.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...