РФ готується до масштабної військової операції в країнах колишнього СРСР, - західні ЗМІ

Росія ставить метою підготуватися до тривалої широкомасштабної війни, використовуючи радянську модель.

Російські військові. Фото: соцмережі.

Створення Росією протягом 2016 року 25 нових дивізій і 15 бригад і збільшення кількості військових лише на 10 тисяч осіб вказують на можливий початок нового етапу російської військової загрози Україні, Білорусі, країнам Балтії чи навіть Кавказу. Про це у своїй статті для Atlantic Council пише експерт Американської ради із закордонної політики Стівен Бланк, передають Патріоти України.

На його думку, Росія ставить метою підготуватися до тривалої широкомасштабної війни, використовуючи радянську модель, при якій регулярна армія складалася лише з частин, які утворювали її "кістяк". А повноцінний особовий склад набирався тільки в ході масової мобілізації.

Експерт звернув увагу, що з початку 2017 року з боку РФ збільшилася кількість порушень умов перемир'я в Донбасі. Зокрема, з 12 до 20 березня таких атак було 336, при цьому 9 українських солдатів загинули, 35 були поранені. Також зазначається, що вбивство в Києві колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова може бути результатом профінансованого російським урядом тероризму.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...