Рідкісні фото гуцулів початку ХХ сторіччя з'явились у мережі

​В мережу виклали історичні світлини, які показують побут, а також стиль одягу корінних закарпатців 20-х років минулого століття.

Унікальні фото із життя гуцулів зробив відомий російський мистецтвознавець Сергій Маковський (1987-1962), повідомляють Патріоти України з посиланням на Мукачево.нет.

Фото гуцулів були опубліковані у науковій праці "Народное искусство Подкарпатской Руси", виданій у 1922 в Празі.

Свого часу, книгу було перекладено на чеську та англійську мови, останній варіант якої і знаходиться у відкритому доступі цифрового архіву Публічної бібліотеки Нью-Йорка, де зберігається одна з найкращих колекцій книг у світі.

Англійський переклад книги здійснив Хайд Лоуренс з назвою "Peasant art of subcarpathian Russia".

Стаття "Портрет села" з підзаголовком "гуцули України" в National Geographic, де йшлося про село Криворівню та її жителів, вийшла друком в листопаді 1997 року.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У "кращих" традиціях російської пропаганди: Як віце-прем'єр Італії намагається уникнути покарання за гроші Кремля

четвер, 18 липень 2019, 19:28

Маттео Сальвіні уже не вперше заперечив, що його партія отримувала будь-які кошти з Москви. Літо в Італії стало по-справжньому "політично спекотним": стали відомими імена так званої "фантастичної четвірки" італійців, пов’язаних із перемовинами в Москві...

Хіти тижня. "Не забуває про бізнес і оточує себе друзями": "Зеленський нічим не кращий за Порошенка", - Андрій Куликов (відео)

четвер, 18 липень 2019, 19:00

Відомий журналіст про парламентські вибори і екстравагантність нового президента. Хоча люди здатні змінюватись, суспільству не потрібно забувати, що Зеленський був одним із найактивніших творців "русского мира" в Україні, вважає відомий журналіст, голо...