"Роману Насирову посвящается: Он был комиссаром Катани, а над ним смеялись", - Сергій Фурса

За словами А.Матіоса, саме Роман Насіров дав важливі свідчення, які дозволили затримати колишніх екс-керівників податкових інспекцій за часів правління Віктора Януковича.

Він страждав за весь український народ. Фото: Корреспондент.В Україні є свій комісар Катані. Але наш пішов ще далі. Він пожертвував усім. Своїм добрим ім'ям. Здоров'ям. Честю. Він увійшов в лігво звіра. Змусив мафію повірити, що він свій. І все заради сьогоднішнього дня. Блискавичне затримання злочинців. Вертольоти. Ніхто не піде від розплати. І все завдяки старанням однієї людини. ЇЇ звуть - Роман Насіров. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці інвестиційний банкір Dragon Capital Сергій Фурса, передають Патріоти України і цитують далі:

"Без него никто бы не понял, что во времена Клименко налоговики воровали. Никто бы даже не догадался. Все были уверены, что друг Арбузова- просто честный человек, чья карьера актера не задалась.

И только Роман все знал. Ему не верили. Над ним смеялись. Но он пошел до конца. Разузнал про все схемы. Вынужден был принять в них участие. Страдал. Участвовал и плакал. Понимая, сколько же потеряло украинское государство. И терпел.

Он ждал своего часа. Даже в клетчатом одеяле он ждал и верил. Месть. Расплата. Она придавала ему сил. Ведь он агент справедливости. И вот добро победило зло.

И теперь общество должно понять, как оно было неправо. Как зло оно смеялось над человеком, который лишь играл роль матерого коррупционера. Общество, одевшее на интимное место браслет унижения. На своего героя. Комиссара Насирова. Агента возмездия".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Украинским политикам нельзя смотреть "Темные времена", - Юрій Касьянов

понеділок, 22 січень 2018, 22:16

Черчілль не став проводити військовий парад, коли британська армія гинула під Дюнкерком. Він мобілізував націю, цивільний флот, яхти і човни, і врятував своїх солдатів. "Каждому украинцу необходимо посмотреть фильм "Темные времена" – в качестве мощного...

Дуже дивна відпустка: Аналітик задав Тимошенко кілька незручних питань

понеділок, 22 січень 2018, 22:08

Павло Нусс в своєму блозі опублікував відкритий інформаційний запит до лідера ВО «Батьківщина», з метою з'ясувати причину ігнорування закону про реінтеграцію Донбасу. Український політичний аналітик Павло Нусс в своєму блозі опублікував відкритий інфор...