Росія - це країна спецслужб, там по-іншому діяти не будуть: Експерт про те, навіщо Путіну створення міністерства держбезпеки

Анонсоване відомство буде виконувати функції не тільки спецслужб, а й правозастосовні процедури: судити людей і садити їх у в'язниці.

Ілюстрація:ua.112.uaРосійський військовий аналітик і оглядач Павло Фельгенгауер вважає, що Міністерство державної безпеки, яке хоче створити Володимир Путін, необхідно для того, щоб ще більше контролювати росіян. Таку думку він висловив в колонці для Апострофа, інформують Патріоти України.

Експерт вважає, що ідея створення МДБ з'явилася після того, як економічна і політична ситуації в Росії стали погіршуватися.

"І все це відбувається тому, що ситуація в Росії стає гіршою, перспективи достатньо сумні, війна зовнішня, війна внутрішня, протистояння всередині керівництва, триває війна між Міністерством оборони та Міністерством фінансів, тому що грошей катастрофічно не вистачає. Життя людей погіршується, і треба бути готовим до всього. Тому створення МДБ, на думку Путіна, зараз дуже своєчасне." - сказав аналітик.

На думку Фельгенгауера, анонсоване відомство буде виконувати функції не тільки спецслужб, а й правозастосовні процедури. МДБ буде судити людей і садити у в'язниці. За словами Фельгенгауера, Росія - це країна спецслужб, а отже, по-іншому там діяти не будуть, особливо з огляду на важкі економічні умови в країні.

"Їм треба або все руйнувати, тому що грошей на всіх не вистачить, або повертатися до сталінських методів і очікувати, що виживуть найсильніші", - прокоментував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розклад по чорноморському флоту (чф-у).. - Машовець

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:55

Джерело

"Тільки лінивий в нас не займається вигадуванням стратегій. І, випередивши інших стратегів, прагне "донести їх до влади й суспільства”, - журналіст

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:15

"У романі Дена Брауна один з героїв так пояснює сучасне мистецтво. Від митців минулого вимагалося віртуозне володіння пензлем або різцем, розуміння властивостей фарб чи каменю. Щоб називатися митцем сьогодні, все це зайве. Варто лише згенерувати якусь ...