"Росія їх кинула"- Журналіст повідомив про вражаючу кількість полонених на Донбасі "ихтамнетов"

Близько трьох тисяч росіян, які приїхали в Україну воювати з "фашистами", загинули, наголосив Юрій Бутусов.

Ілюстрація:voi.com.ua

Зараз у в'язницях України за участь в бойових діях на боці російської окупаційної армії затримано і знаходиться під вартою 84 іноземних громадянина, в тому числі 64 громадянина РФ. Такі дані озвучив у своєму Facebook журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Ще три тисячі росіян, які приїхали в Україну воювати з "фашистами", загинули, повідомив він.

"Українська сторона цілком може піднімати питання про обмін українських заручників на російських найманців. Одних російських терористів у нас більше у в'язниці, ніж ворог визнає наявнихі українських заручників. Путін кинув навіть росіян, а що вже говорити про затриманих бойовиків - сотням рядових бандитів допомоги не надає ніхто - Росія їх кинула, так як і попереджали. Від них відреклися", - уточнив Бутусов.

Як відомо, на Донбасі в полон до ЗСУ потрапив російський кадровий військовослужбовець Віктор Агєєв. За його словами, він приїхав в "ЛНР" з Ростова після підписання контракту зі ЗС РФ. У Москві тим часом відхрестилися від полоненого, заявивши, що до російської армії він не має жодного відношення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело